S DPD expedujeme každý den přijaté objednávky do 11:00. Zítra můžete mít balíček doma.

Půllitry se jménem

Hledáte jedinečný dárek pro muže? Máme pro vás skvělé řešení: půllitry se jménem! Ať už jde o přítele nebo manžela, tímto osobním dárkem zaručeně potěšíte.

Jak objednat nápis na půllitr?

Text, který chcete na půllitru mít, vložte do poznámky k objednávce nebo nám podklady (v případě grafiky) pošlete na info@domaci-pivoteka.cz. Budeme Vás kontaktovat s potvrzením, zda je Váš návrh realizovatelný. (Poznámku k objednávce můžete přidat na konci objednávky.)

3 položek celkem
Půllitr na pivo se jménem
390 Kč

Půllitr na pivo se jménem je originální a osobní dárek pro každého muže. Skvělý nápad na narozeniny, svátek nebo jen tak pro radost! Druh sklenice: Pivní půllitr TUBINGER 0,5...

5359
Půlitr se jménem
Akce
od 279 Kč

Půllitr na pivo se jménem je originální a osobní dárek pro každého muže. Skvělý nápad na narozeniny, svátek nebo jen tak pro radost! Druh sklenice: Pivní půllitr Tübinger 0,5 l.

5569/MIR
Půlitr se jménem
Akce
239 Kč

Půllitr na pivo se jménem je originální a osobní dárek pro každou ženu. Skvělý nápad na narozeniny, svátek nebo jen tak pro radost! Druh sklenice: Pivní půllitr Tübinger 0,5 l.

5575/ADE

Půllitr na pivo se jménem

Tento neotřelý dárek je nápadem, který potěší každého muže. Představte si to – sedíte s přáteli v hospodě, pijete pivo a máte sklenici, na které je vaše jméno. To je něco, co vás odliší od ostatních a dodá vám jedinečný nádech originality. Půllitry se jménem jsou skvělým dárkem pro pivaře, sběratele nebo prostě pro někoho, kdo ocení něco neobvyklého a výjimečného.

Díky našim moderním technologiím gravírování laserem můžeme vyrobit půllitr na pivo, na kterém bude elegantně vyobrazeno jméno osoby, které chcete obdarovat. Provedení je precizní, každý muž ocení, že jste si pro něj vymysleli něco tak originálního a osobního.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.
×

Splátková kalkulačka ESSOX