S DPD expedujeme každý den přijaté objednávky do 11:00. Zítra můžete mít balíček doma.

Opat - 0,5l láhve

Na této stránce najdete piva v lahvích z rodinného Pivovaru Broumov. Tak na co ještě čekáte, jděte je omrknout. ;-)

#showmore#

Nejstarší dějiny Broumovska nejsou dostatečně známé. Broumovsko snad tvořilo součást dnešního polského Kladska, s nímž geograficky souvisí. Broumovsko daroval břevnovským benediktinům již Přemysl Otakar I. roku 1213. Broumov je však bezpečně doložen k roku 1256 v domácím klášterním zápise jako trhová ves. Pivo se s velkou pravděpodobností v Broumově vařilo brzy po jeho založení, poté, co základní formy hospodářského života - řemesla a obchod - dosáhly určité úrovně.

2 položek celkem
opat
Opat 12°
Momentálně nedostupné (nastavte si hlídání dostupnosti)
23 Kč

Pivo, vyráběné v pivovaru Broumov-Olivětín, je typickým představitelem tzv. piva českého typu. Pod pojmem piva českého typu rozumíme skupinu co do organoleptického charakteru...

OP-12-05
opat benedikt
Opat 12° Benedikt
Momentálně nedostupné (nastavte si hlídání dostupnosti)
23 Kč

Pivo, vyráběné v pivovaru Broumov-Olivětín, je typickým představitelem tzv. piva českého typu. Pod pojmem piva českého typu rozumíme skupinu co do organoleptického charakteru...

OP-BE-05

Rodinný pivovar Broumov

Rodinný pivovar Broumov je jedinečným a tradičním místem, které nabízí nejen výtečné pivo, ale také nezapomenutelný zážitek. Podíváme se na historii pivovaru, jeho výrobní proces, rozmanitý sortiment piv a další zajímavosti, které ho činí tak výjimečným.

#showmore#

Lokace a prostředí

Pivovar se nachází v malebné části Broumova, obklopené přírodou a zelenými horami. Tato idylická lokalita přidává pivovaru zvláštní půvab a vytváří perfektní atmosféru pro milovníky dobrého piva. Při návštěvě pivovaru můžete ocenit krásný výhled na okolní krajinu a procházet se historickými uličkami města.

Rodinná tradice a hodnoty

Pivovar Broumov si zakládá na rodinných tradicích a hodnotách. Zde se pivo vaří s láskou a péčí, jako by bylo určeno pro vlastní rodinu. Tato rodinná atmosféra se promítá do každého piva, které opouští pivovar, a tím vytváří zvláštní spojení mezi výrobcem a konzumentem.

Kvalita a chuť Piva Opat

Jedním z hlavních atributů Piva Opat je jeho kvalita. Pivovar pečlivě kontroluje každou várku piva, aby zajistil konzistentní chuť a vysokou kvalitu. Pivo Opat je vyrobeno s láskou a odborností, což se odráží ve vynikajících recenzích a ohlasech od zákazníků. Jeho plná chuť, osvěžující aroma a dokonale vyvážená hořkost jej činí oblíbenou volbou mezi pivaři.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.
×

Splátková kalkulačka ESSOX