Expedujeme každý den do 11:00. Zítra můžete mít balíček doma.

HRÁDEK Slavičín - lahvové pivo

Na této stránce najdete různé lahváče známého Pivovaru HRÁDEK Slavičín. Tak na co ještě čekáte, jděte je omrknout. ;-)

Každá z původně samostatných obcí - Slavičín i Hrádek na Vlárské dráze - měla svůj pivovar. Ani jeden z pivovarů se však nedochoval. Výroba v pivovaru ve Slavičíně zanikla v roce 1908 a po čase byla jeho budova stržena, aby uvolnila místo nové výstavbě. Pivovar v Hrádku na Vlárské dráze ukončil výrobu v roce 1874 a obec na jeho základech vybudovala školu. Z historického hlediska je tedy znovuobnovení výroby piva ve Slavičíně navázáním na tradiční výrobu, která zde měla své místo.

#showmore#

Charakteristika piv

Všechny druhy piv jsou striktně vyráběny klasickou českou technologií - ve dvou klasických varnách dvourmutovým způsobem. Následuje kvašení jak v otevřených kádích, tak v kvasných tancích. Mladé pivo potom dozrává studeným ležením v ležáckém sklepě. Výjimku tvoří 10° pivo Rejtín, které prokvašuje a dozrává v CKT tancích, kde se spojuje moderní technologie s nižší energetickou náročností. Závěrečnou operací je moderní dvojitá filtrace s použitím křemelinového a MMS filtru. Po ní následuje stáčení na lince - do Keg sudů či Pet lahví.

2 položek celkem
Slavičínská 11°
18 Kč

Slavičínská 11° - pivo světlý ležák z produkce minipivovaru HRÁDEK Slavičín s obsahem alkoholu 4,6% obj. Vysoce pitelné pivo vařené tradiční metodou - doporučujeme ochutnat!

HR-11-05
Sada 6 českých speciálů
Sada 6 českých speciálů
Momentálně nedostupné (nastavte si hlídání dostupnosti)
452 Kč

Pouze osobní odběr Sada 6 českých speciálů obsahuje výběr 6 skvělých různých piv v 0,5l sklo z českých pivovarů ve dřevěné bedně s odnosnými provázky a vypáleným logem DOMÁCÍ...

SA-6-SP

Pivovar Hrádek Slavičín

Pivovar Hrádek Slavičín je jednou z nejvýznamnějších pivovarských společností v České republice. Sídlí v malebném městečku Slavičín, které je známé svou dlouhou tradicí výroby kvalitního piva. Pivovar Hrádek Slavičín se pyšní bohatou historií, tradicí a širokou škálou výjimečných pivovarských produktů.

#showmore#

Lokace a Zařízení

Pivovar Hrádek Slavičín se nachází v krásném prostředí města Slavičín, které je obklopeno malebnou přírodou a krajinou plnou vinic a lesů. Tato lokalita poskytuje ideální podmínky pro výrobu kvalitního piva. Samotný pivovar je vybaven moderním zařízením, které splňuje nejpřísnější standardy a umožňuje pivovarníkům připravovat skvělé pivo.

Tradiční České Pivovarství

Česká piva mají ve světě významnou pověst díky své kvalitě a chuti. Pivovar Hrádek Slavičín se drží tradic českého pivovarství a pečlivě dodržuje tradiční postupy a receptury. Pivovarníci dbají na každý detail při výrobě piva, což vede k výjimečnému zážitku pro milovníky piva.

Rozmanité Pivní Odrůdy

Pivovar Hrádek Slavičín se specializuje na výrobu různorodých pivních odrůd, které uspokojí chuťové představy každého pivního nadšence. Od lehkých a osvěžujících světlých piv po silné a robustní tmavé piva, pivovar nabízí širokou škálu možností. Každá odrůda má své vlastní charakteristické rysy a unikátní chuťové vlastnosti.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.