Expedujeme každý den do 11:00. Zítra můžete mít balíček doma.

Žatec - pivo v plechu

Na této stránce najdete piva v plechu z kouzelného Pivovaru Žatec. Tak na co ještě čekáte, jděte je omrknout. ;-)

#showmore#

Založení pivovaru v Žatci se datuje do roku 1801, nepatří tedy k nejstarším, nicméně kde jinde už by se mělo vařit skvělé pivo, než v oblasti vyhlášené pro pěstování nejoblíbenějšího chmele - Žateckého poloraného červeňáku. Vaří se zde 12 druhů piva, z toho 3 piva bezlepkové. Za zmínku pak stojí především speciál 7 Schod a ležák Cornish Steam Lager vyrobený dle receptury z anglického Cornwallu.

Ani piva z žateckého pivovaru neunikly pozornosti našich dárkových balení piv vhodných jako dárek pro pivaře - přesvědčte se sami.

 

2 položek celkem
Žatec 0.0 nealkoholický - 0,5L plech
Žatec 0.0 nealkoholický - 0,5l plech
Momentálně nedostupné (nastavte si hlídání dostupnosti)
19 Kč

Světlé nealkoholické pivo v plechovce 0,5L.

ZA-00-PL
Žatec 11° - 0,5L plech
Žatec 11° - 0,5L plech
Momentálně nedostupné (nastavte si hlídání dostupnosti)
22 Kč

Pivo jemné, vybalancované chuti střední plnosti, vyvážené hořkosti, řízu a zlatisté barvy letního slunce je „Bestsellerem“ Žateckého pivovaru. Ideální k těžším jídlům, a pro...

ZA-11-PL

Pivovar Žatec

Pivovar Žatec je jednou z nejstarších a nejznámějších pivovarnických značek v České republice. S dlouhou historií sahající až do středověku, tento pivovar si získal pověst díky svému tradičnímu řemeslnému přístupu a vynikajícím pivům.

#showmore#

Historie pivovaru

Historie pivovaru Žatec sahá až do roku 1801, kdy byl založen. Od té doby pivovar prošel mnoha změnami a inovacemi, ale vždy se držel tradice vaření kvalitního piva. Během své dlouhé historie pivovar Žatec získal uznání a ocenění jak na domácím trhu, tak i mezinárodně.

Proces vaření piva

Vaření piva je složitý proces, který vyžaduje pečlivé měření, míchání a fermentaci. Pivovar Žatec se drží tradičních metod vaření piva, které byly předávány z generace na generaci. Pivovar pečlivě sleduje každý krok procesu a dbá na zachování konzistentní kvality piva.

Slavná piva

Pivovar Žatec je známý svými vynikajícími pivy, která mají charakteristickou chuť a vůni. Mezi nejznámější piva z pivovaru Žatec patří Žatecký chmel, který je vyrobený z místního chmele a má jemnou hořkost a aroma. Dalším populárním pivem je Žatecký ležák, který je vyrobený z vybraných surovin a nabízí osvěžující chuť.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.