S DPD expedujeme každý den přijaté objednávky do 11:00. Zítra můžete mít balíček doma.

Pivovar Klášter

Pivní značku Klášter ocení pro její harmonickou chuť především skuteční pivní znalci. Piva jsou vařena generacemi sládků osvědčeným, dvourmutovým způsobem z českého sladu a žateckého chmele.

#showmore#

Tradiční způsob vaření českého piva s lahodnou harmonickou chutí a výraznější hořkostí, navazuje na poctivé řemeslo a přísnou filosofii řádu cisterciáků. S každým douškem piva Klášter souzníme s chutí historie.

2 položek celkem
klaster lezak
Klášter ležák 11°
Momentálně nedostupné (nastavte si hlídání dostupnosti)
16 Kč

Klášter Ležák je poctivé pivo vyrobené tradičním dvourmutovým způsobem. Vyniká plností ležáku, která se snoubí s příjemnou hořkostí vybízející k dalšímu napití.

KL-11-05
klaster premium
Klášter Premium 12°
Momentálně nedostupné (nastavte si hlídání dostupnosti)
17 Kč

Klášter Premium je klasický představitel ležáku českého typu, který vzdává hold pivovarskému řemeslu. Ležák s jiskrně zlatavou barvou vyniká výraznější hořkostí a vysokou...

KL-12-05

Pivovar Klášter

Pivovar Klášter je historický pivovar s bohatou tradicí, který se nachází na území České republiky. Jeho původ sahá až do 12. století, kdy byl založen v klášteře. Pivovar Klášter si získal význam a popularitu díky svému unikátnímu pivu, které se stalo oblíbeným nejen mezi místními obyvateli, ale také mezi turisty z celého světa

#showmore#

Unikátní receptury a kvalita piva

Pivovar Klášter se může pyšnit unikátními recepturami a kvalitou svého piva. Tradiční techniky vaření piva a pečlivý výběr surovin zajistí, že každé pivo z Kláštera je autentické a lahodné. Ochutnávka piva z Kláštera se stala pro mnoho lidí nezapomenutelným zážitkem.

Proces výroby piva v pivovaru Klášter

Výroba piva v pivovaru Klášter je založena na tradičních technikách vaření piva, které se dodržují již po staletí. Proces začíná výběrem kvalitních surovin a pokračuje jejich správným sladováním. Poté následuje mletí a vstřebávání sladu do horké vody, které se nazývá rmutování. Následuje filtrace a varem, během kterého se přidává chmel a další přísady pro dosažení charakteristické chuti a aroma piva. Po dokončení varu se pivo ochladí, kvasí a zraje v pivovarských nádobách. Celý proces je pečlivě sledován a prováděn odborníky, kteří dbají na dodržení kvality a tradice.

Sortiment piva a oblíbené druhy

Pivovar Klášter nabízí široký sortiment piva, který uspokojí různé chutě a preference. Mezi nejpopulárnější druhy piva patří tradiční česká piva, která jsou známá svou svěží chutí a jemnou pěnou. Pivovar Klášter také připravuje speciální a sezónní piva, která se vyznačují unikátními ingrediencemi a omezenou dostupností. Návštěvníci pivovaru mají možnost se účastnit pivních degustací a poznávat různé druhy piva.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.
×

Splátková kalkulačka ESSOX