S DPD expedujeme každý den přijaté objednávky do 11:00. Zítra můžete mít balíček doma.

Koncentráty na vaření piva

Co jsou suroviny na výrobu piva?

Pivo se tradičně skládá z čtyř základních surovin: sladu, chmele, vody a kvasnic. Tyto suroviny jsou v různých poměrech kombinovány, aby se dosáhlo specifického charakteru a chuti piva.

V posledních letech se však začaly používat i další suroviny, jako jsou různé druhy ovoce, koření a byliny. Tyto přídavné suroviny dodávají pivu specifickou chuť a vůni.

6 položek celkem
Koncentrát na vaření piva Lager
499 Kč

Uzavřenou plechovku s extraktem vložíme na 10 minut do nádoby s horkou vodou, jde o zkapalnění obsahu, které nám usnadní vyluhování.

KO-LA-BI
Northwest pale ale
418 Kč

Koncentrovaná směs na výrobu piva Northwest Pale Ale je produktem značky Coopers a dílem špičkových australských specialistů, kteří již po generace vytvářejí světově proslulé...

KO-NPA-BI
coopers real ale
499 Kč

Výčepní koncentrát je produktem značky Coopers - dílem špičkových australských specialistů, kteří po generace vytvářejí celosvětově oceňované brewkity - chmelové sladové...

KO-RA-BI
Draught
490 Kč

Výčepní koncentrát je produktem značky Coopers - dílem špičkových australských specialistů, kteří po generace vytvářejí celosvětově oceňované brewkity - chmelové sladové...

KO-DR-BI
Stout
499 Kč

Stout koncentrát vám umožní připravit si vlastní skvělé, plné, suché, silné a tmavé pivo, s vysokým procentem praženého sladu oproti čistému sladu.

KO-STO-BI
Bewitched amber ale
418 Kč

Bewitched koncentrovaná směs je produktem značky Coopers - dílem špičkových australských specialistů, kteří již po generace vytvářejí světově uznávané brewkity - chmelové...

KO-BAA-BI

Co jsou koncentráty na vaření piva?

Koncentráty na vaření piva jsou předem připravené směsi surovin, které obsahují veškeré potřebné složky pro výrobu piva. Tyto koncentráty obsahují slad, chmel, kvasnice a další ingredience potřebné k fermentaci piva. Jsou k dispozici ve formě tekutých extraktů, suchých prášků nebo sáčků.

Snadnější proces vaření

Jednou z největších výhod koncentrátů na vaření piva je zjednodušení celého procesu. Namísto složitého měření a mixování jednotlivých surovin stačí koncentrát smíchat s vodou a postupovat podle přiložených instrukcí. Tímto způsobem se vyhnete potenciálním chybám a zajišťujete konzistentní kvalitu piva.

Konzistentní výsledky

Díky použití koncentrátů na vaření piva dosáhnete konzistentních výsledků při každém vaření. Koncentráty jsou vyvinuty tak, aby zaručily správné množství sladu, chmele a dalších ingrediencí, což eliminuje riziko chyb při měření. Budete mít jistotu, že každá dávka piva bude mít stejnou chuť a kvalitu.

Možnost experimentování

Koncentráty na vaření piva vám také umožňují experimentovat s různými druhy piva a přidávat do nich vlastní přísady. Můžete vylepšit základní recept, přidat další chmel, ovoce nebo koření a vytvořit tak unikátní pivo dle svých představ. Tímto způsobem můžete objevovat nové chutě a být kreativní při vaření piva.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.
×

Splátková kalkulačka ESSOX