Expedujeme každý den do 11:00. Zítra můžete mít balíček doma.

Kvasnicové pivo

Na této stránce najdete kvasnicová piva, která jsou určitě zajímavým kouskem ve vaší pivařské kariéře, a proto stojí za ochutnání. ( ͡° ͜ʖ ͡° )

3 položek celkem
Maisel's Weisse
Novinka
Maisel's Weisse
Momentálně nedostupné (nastavte si hlídání dostupnosti)
38 Kč

Pšeničné kvasnicové světlé pivo. Svrchní kvašení při teplotách vyšších než obvyklých dává tomuto pivo jedinečnou chuť přírodních látek a barvu, kterou jinde nenajdete.  

2592
kvasnicak dzban
Tip
Svijany Kvasničák 2l džbánek
Momentálně nedostupné (nastavte si hlídání dostupnosti)
570 Kč

Kvasničák je nefiltrované pivo, což znamená, že při jeho výrobě nedošlo k filtraci a je v něm zachován obsah kulturních pivovarských kvasinek. Proto je také jemně zakalené. Jeho...

SV-KV-2L
Chodovar Skalní ležák 12° s patentním uzávěrem
Chodovar Skalní ležák 12° s patentním uzávěrem
Momentálně nedostupné (nastavte si hlídání dostupnosti)
30 Kč

Spodně kvašený ležák s nezaměnitelným charakterem rafinovaně spojujícím jemnou hořkost aromatického chmele a lehce ovocný charakter s karamelovými tóny typickými pro černá piva.

CH-SK-PU

Kvasnicové Pivo: Unikátní a Chutné České Pivo

Úvod

Kvasnicové pivo, známé také jako "pivo s kvasnicemi" v angličtině, je tradiční české pivo s bohatou historií a charakteristickým způsobem vaření. Toto jedinečné pivo je oblíbené u místních obyvatel a získalo popularitu na mezinárodních trzích díky svému specifickému chuťovému profilu a zdravotním výhodám.

#showmore#

Co činí Kvasnicové Pivo unikátním

Kvasnicové pivo se odlišuje od jiných piv díky speciálnímu způsobu vaření, který zahrnuje ponechání kvasnic v pivu během fermentace. To má za následek kalný vzhled a bohatší chuť ve srovnání s běžnými pivy. Proces kvašení kvasnicemi dodává pivu unikátní chuťový profil, který je často popisován jako mírně kyselý a plně tělnatý.

Kvasnicové Pivo vs. Běžné Pivo

Hlavní rozdíl mezi Kvasnicovým pivem a běžným pivem spočívá ve způsobu vaření. Zatímco běžné pivo prochází filtrací, aby se odstranily kvasinky a jiné sedimenty, Kvasnicové pivo si tyto složky ponechává, což vede k bohatší a intenzivnější chuti. Tato odlišnost vytváří jedinečný pocit při pití, který Kvasnicové pivo odlišuje od ostatních piv.

Oblíbené Variace Kvasnicového Piva

Kvasnicové pivo existuje v různých regionálních variantách, z nichž každá nabízí svůj vlastní chuťový profil. Pivovary po celé České republice vyrábějí své verze tohoto tradičního piva, a některé značky si získaly národní i mezinárodní uznání díky svému umění a oddanosti uchování tradičních způsobů vaření.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.