Expedujeme každý den do 11:00. Zítra můžete mít balíček doma.

Radegast - pivo v láhvi

Na této stránce najdete piva v lahvích z chvalně proslulého Pivovaru Radegast. Tak na co ještě čekáte, jděte je omrknout. ;-)

#showmore#

Výstavba pivovaru v Nošovicích začala v roce 1966, kdy byl položen jeho základní kámen. První várka piva byla uvařena 3. prosince 1970.V roce 1990 proběhla privatizace pivovaru a vznikla tak společnost Pivovar Radegast a.s. Od roku 1999 je pivovar Radegast součástí pivovarské skupiny Plzeňský Prazdroj, a.s.. V březnu roku 2017 byla skupina převzata japonskou pivovarskou společností Asahi Group Holdings Ltd, 16. největší pivovarnickou společností na světě. Převzetí japonskou společností bylo podmíněno Evropskou komisí z důvodu převzetí skupiny SABMiller skupinou AB Inbev. Do pivovaru Radegast byla později zavedena železniční vlečka z vlakového nádraží Dobrá u Frýdku-Místku na trati 322.

Pivovar Radegast

Pivovar Radegast je jedním z nejvýznamnějších pivovarů v České republice. S více než stoletou tradicí se pyšní výrobou prvotřídního piva, které si získalo značnou popularitu jak u místních obyvatel, tak i mezi milovníky piva z celého světa. Podíváme na historii pivovaru, jeho produkty, proces výroby piva, kvalitu a ocenění, návštěvu pivovaru, recepty s pivem Radegast, pivní festivaly, společenskou odpovědnost a jeho mezinárodní renomé.

#showmore#

Historie Pivovaru Radegast

Pivovar Radegast byl založen v roce 1970, a to především jako reakce na stále rostoucí poptávku po kvalitním pivu. Od svého počátku se pivovar zaměřoval na vaření tradičního českého piva s vysokými standardy kvality. Díky neustálému rozvoji a investicím se stal jedním z předních pivovarů v regionu.

Tradiční metody vaření piva

České pivo je známé po celém světě pro svou kvalitu a výjimečnou chuť. Pivovar Radegast se drží tradičních metod vaření piva, které přispívají k jeho unikátnímu charakteru. Od výběru surovin až po finální proces fermentace a zrání, vše je prováděno s péčí a precizností, která se promítá do každého doušku.

Suroviny a receptury

Pivovar Radegast pečlivě vybírá pouze nejkvalitnější suroviny, které jsou nezbytné pro vaření vynikajícího piva. Od zrnka ječmene až po aromatický chmel, každý detail se počítá. Navíc, receptury piva jsou starostlivě formulovány a řízeny, aby zajistily konzistentní chuť a autenticitu v každé várce.

Pivovar Radegast ve světě

Díky své kvalitě a prestiži si piva z pivovaru Radegast získala oblibu i mimo hranice České republiky. Jsou exportována do mnoha zemí, kde se stávají součástí místní kultury a jsou vyhledávána pivními znalci. Tímto způsobem pivovar Radegast představuje Českou republiku jako zemi s vynikající pivní tradicí a kvalitními produkty.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.