S DPD expedujeme každý den přijaté objednávky do 11:00. Zítra můžete mít balíček doma.

Pivovar Platan

Pivo Platan získalo jméno díky překrásné trojité platanové aleji lemující příjezd k pivovarské bráně. Platan je celorepublikově známá značka s dlouholetou historií.

#showmore#

Pivo vzniká z kvalitní jihočeské vody z vlastních studní. Při jeho vaření je dodržován klasický dvourmutový způsob. Kvasí v otevřených spilkách a leží patřičnou dobu v ležáckých sklepích. S fortelem vařené, na třikrát chmelené pivo vynikající chuti, umocněné klidem a pohodou jižních Čech, ocení každý znalec piva.

5 položek celkem
Pivo v plechu - 9 ležáků
+ Dárek zdarma
445 Kč

Dárková sada piv v plechu - 9 ležáků Sada obsahuje výběr 9 skvělých různých ležáků v plechu z českých pivovarů - dárek pro pivaře milujícího české ležáky!

SA-9P-LE
Platan Jedenáctka - 0,5L plech
24 Kč

Poctivá jedenáctka, která se vyznačuje plnou chutí, typickou sladovou vůní, jemnou hořkostí a příjemným řízem. Název Platan získalo toto pivo díky překrásné trojité platanové...

PL-11-PL
platan 12 plech
25 Kč

Tento tradiční jihočeský ležák se vyznačuje velmi plnou chutí, typickou sladovou vůní a jemnou hořkostí.

PL-12-PL
Platan Desítka - 0,5L plech
Novinka
23 Kč

Platan Desítka se vyrábí podle originální receptury z pečlivě vybraných surovin. Použitím tradičních kvasnic získává toto pivo vyšší plnost chuti, jemnou hořkost a kvalitní říz.

PL-10-PL
Metr piv v plechu
+ Dárek zdarma
Metr piv v plechu
Momentálně nedostupné (nastavte si hlídání dostupnosti)
1 346 Kč

Metr piv - 15 plechovek 0,5l ve dřevěné dárkové bedně Potěšte originálním pivním dárkem, výběrem 15 skvělých piv v 0,5L plechu z českých pivovarů ve dřevěné bedně s odnosnými...

ME-PI-PL

Pivovar Platan

Pivovar Platan je jednou z nejstarších a nejuznávanějších pivovarnických firem v České republice. Jeho historie sahá až do roku 1589, kdy byl pivovar poprvé založen. Od té doby se stal synonymem pro vynikající české pivo, tradici a kvalitu. V tomto článku se podíváme na historii pivovaru Platan, proces výroby piva, tradiční receptury, zážitek ze návštěvy pivovaru a mnoho dalšího.

#showmore#

Historie pivovaru Platan

Pivovar Platan má bohatou historii, která se táhne přes čtyři století. Byl založen v roce 1589 jako součást říšského dvora, a od té doby se stal významnou institucí v oblasti pivovarnictví. Pivovar prošel mnoha změnami v průběhu let, ale stále se drží tradic a zachovává své postavení jako jeden z nejlepších producentů piva v České republice.

Tradiční receptury a inovace

Pivovar Platan je známý pro svou širokou škálu tradičních českých piv. Využívají receptury, které se předávají z generace na generaci, a dodržují přísné standardy kvality. Mezi nejpopulárnější druhy piva patří světlé, polotmavé a tmavé pivo.

Kromě tradičních piv se pivovar Platan věnuje také inovacím a experimentům s novými recepturami. Pravidelně přicházejí s novými a originálními pivy, která oslovují jak tradiční pivní nadšence, tak i ty, kteří si chtějí vyzkoušet něco nového.

Lokalita a původnost

Pivovar Platan se nachází v malebném prostředí českého venkova. Jeho lokalita přispívá k původnosti a autenticitě piva. Pivovar se nachází v srdci českého pivovarnického regionu, kde se tradičně vyrábí nejlepší pivo v zemi. To znamená, že návštěva pivovaru Platan je nejen o objevování výjimečného piva, ale také o poznávání české kultury a tradic.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.
×

Splátková kalkulačka ESSOX