Expedujeme každý den do 11:00. Zítra můžete mít balíček doma. Doprava zdarma od 2000 Kč.

Firemní dárky

Získejte úžasné firemní dárky, které ohromí vaše klienty a zaměstnance! Objednejte dnes exkluzivní dárky a posilte firemní vztahy. Klikněte zde!

 

 

Nejprodávanější

2 položek celkem
text logo
15 Kč

Minimální objednávka je 10 kusů. U 1 varianty se jedná o cenu konečnou / kus. U 2 a 3 varianty Vám dodatečně zašleme cenovou nabídku, dle náročnosti vypálení obrázku. Váš text...

4353
VASE LOGO
399 Kč

Degustační sada je skvělý způsob, jak vyzkoušet několik druhů piv najednou. Skládá se z několika vybraných českých piv, které jsou baleny do krabice s vlastním logem. Tato...

4377

Originální firemní dárek

Firemní dárky jsou nezbytnou součástí každého úspěšného podnikání. Pokud chcete udržet dobré vztahy se svými zaměstnanci a projevit jim svou vděčnost, může být výběr vhodného firemního dárku klíčový. Není však snadné najít ten správný dárek, který dokáže oslovit všechny vaše zaměstnance a projevit vaše poděkování za jejich tvrdou práci.

Jedním z nejlepších dárků pro zaměstnance je zážitek, který je nezapomenutelný a plný radosti. A co by mohlo být lepšího, než ochutnat unikátní a chutné české pivo? Pokud chcete, aby tento zážitek byl navíc spojen s vaší firmou, můžete si objednat balíček s logem vaší firmy, věnováním nebo dokonce vtipným nápisem. Tento balíček bude představovat perfektní dárek pro vaše zaměstnance, který dokáže oslovit jejich chuťové buňky i smysl pro humor.

Firemní dárkové balíčky

Balíček může být představen jako dárek k narozeninám zaměstnanců, k výročí firmy, nebo k jiné významné příležitosti.

Výhodou ochutnávkových balíčků s pivy je také to, že jsou velmi pohodlné a snadno přenosné. Můžete je tedy darovat vašim zaměstnancům jako dárek, který si mohou vychutnat v pohodlí svého domova nebo kdekoliv jinde, kde si rádi vychutnávají skvělé pivo. Udělejte radost originálním a zajímavým dárkem, což zaručeně osloví každého vašeho zaměstnance.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.