S DPD expedujeme každý den přijaté objednávky do 11:00. Zítra můžete mít balíček doma.

Dárek k valentýnu pro ženu

Originální Valentýnský dárek pro ženu? Valentýn nemusí být jen o květinách a čokoládě. Zkuste originální tričko, sklenici se jménem nebo sadu piv pro ženy.

5 položek celkem
v1
+ Dárek zdarma
429 Kč

Objevte ideální valentýnský dárek pro muže: exkluzivní degustační sada českých piv z prestižních pivovarů. Perfektní kombinace - láska a chuť v jednom!

PI-PL-91
puzzle zamilovane
190 Kč

Puzzle je veliké jako list A4 Dárek v podobě puzzle s motivem piva může být zábavným a osobním způsobem, jak vyjádřit radost z dobrého piva.

PU-ZLASK
Kazeta 1
832 Kč

Dárková kazeta s paštikami, které se dříve běžně objevovaly na každém statku. Sada je doplněná o lahev přívlastkového vína.

VID-SEV-KA
darkova sada valentyn
+ Dárek zdarma
Dárková sada Valentýn
Momentálně nedostupné (nastavte si hlídání dostupnosti)
535 Kč

Pokud váš partner má rád pivo, pak pivní dárková sada může být skvělým dárkem k Valentýnu.

DA-VA-01
darkova sada valentyn deluxe
+ Dárek zdarma
Dárková sada Valentýn Deluxe
Momentálně nedostupné (nastavte si hlídání dostupnosti)
775 Kč

Pokud váš partner má rád pivo, pak pivní dárková sada může být skvělým dárkem k Valentýnu.

DA-VA-DE

Valentýn je dnem, kdy každý chce ukázat svým nejbližším, kolik mu na nich záleží. Tradičně se věnují květiny, čokoláda a romantické večeře, ale co když byste letos vyzkoušeli něco jiného? Něco, co nejen potěší, ale i překvapí? Věřte nám, originální nápis na tričko, pivní sklenice s vlastním jménem, nebo dokonce degustační sada piv malých českých pivovarů, mohou být ideálním dárkem, který udělá radost oběma.

Originální nápis na tričko: Projev lásky a kreativity

Každá žena má ráda osobní dárky, které ukazují, jak dobře ji znáte. Tričko s originálním nápisem, třeba nějakým vnitřním vtipem nebo citátem, který má pro vás oba význam, je úžasným způsobem, jak jí ukázat, že vás její osobnost opravdu zajímá.

Pivní sklenice s vlastním jménem: Elegance a originalita v jednom

Pokud má vaše partnerka ráda stylové a praktické dárky, co by mohlo být lepší než pivní sklenice s jejím jménem? Je to nejen nápadité, ale i velmi osobní. Představte si, jak budete společně relaxovat a popíjet oblíbené pivo nebo jiný nápoj ze sklenic, které jsou opravdu jedinečné.

Degustační sada piv: Pro ty, kdo chtějí sdílet

Pokud má vaše partnerka slabost pro dobré pivo, degustační sada piv malých českých pivovarů bude fantastickým dárkem. Nejenže jí poskytnete možnost ochutnat různé druhy kvalitního piva, ale také to bude skvělá příležitost pro společný zážitek. Piva můžete ochutnávat a hodnotit společně, což udělá z tohoto dne nezapomenutelný okamžik.

Proč jsou tyto dárky skvělou volbou?

  • Osobní přístup: Každý z těchto dárků vám dává možnost ukázat, jak dobře znáte svou partnerku.

  • Originalita: V dnešní době, kdy se často sahá po osvědčených, ale nudných dárcích, bude něco tak originálního skutečným překvapením.

  • Sdílený zážitek: Především u degustační sady piv máte možnost sdílet zážitky a tím pádem se ještě více sblížit.

Valentýnský dárek nemusí být pouze o květinách a bonboniérách. Může být i osobní, originální a zábavný. Tričko s vlastním nápisem, sklenice s osobním jménem nebo degustační sada piv jsou dárky, které udělají radost každé ženě — a ještě k tomu vám oběma umožní zažít něco nevšedního a krásného.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.
×

Splátková kalkulačka ESSOX