S DPD expedujeme každý den přijaté objednávky do 11:00. Zítra můžete mít balíček doma.

Německé pivo

Německé pivo má bohatou historii, která sahá až do středověku, a je jedním z nejuznávanějších zahraničních piv na světě. První zmínky o pivovarnictví v Německu pocházejí z 8. století, kdy mniši začali vařit pivo v klášterech. Tito mniši hráli klíčovou roli v zdokonalování pivovarských technik a položili základy pro budoucí rozvoj německého pivovarnictví.

#ShowMore#

Jedním z nejvýznamnějších momentů v historii německého piva bylo zavedení Reinheitsgebotu, známého jako německý zákon o čistotě piva, v roce 1516. Tento zákon stanovil, že německé pivo může být vyrobeno pouze ze tří surovin: vody, ječmene a chmele. Tento předpis zajistil vysokou kvalitu a čistotu německého piva a stal se symbolem německé pivovarské tradice.

V 19. století zažila výroba německého piva významný rozmach díky průmyslové revoluci a inovacím v pivovarnictví. Zavedení nových technologií umožnilo masovou produkci piva a jeho export do zahraničí. Německé pivo se stalo oblíbeným zahraničním pivem a získalo si reputaci pro svou vynikající kvalitu a chuť.

Německé pivo se vyznačuje velkou rozmanitostí druhů a stylů. Mezi nejznámější patří Ležák, Weizenbier, Bock a Dunkel. Každý z těchto stylů má své specifické charakteristiky a tradice, které odrážejí regionální rozmanitost Německa. Například Weizenbier, pšeničné pivo, je oblíbené v Bavorsku, zatímco Ležák pochází z Plzně v České republice, ale byl v Německu zdokonalen a přizpůsoben německým chutím.

Oktoberfest, největší pivní festival na světě, přitahuje miliony návštěvníků do Mnichova, aby si vychutnali německé pivo a zažili autentickou německou pivní kulturu. Německé pivovary nadále dodržují tradiční metody výroby piva, přičemž zároveň inovují a přizpůsobují se moderním trendům.

Historie německého piva je příběhem tradice, kvality a neustálého zdokonalování. Díky své dlouhé historii a závazku k dokonalosti zůstává německé pivo jedním z nejoblíbenějších zahraničních piv na světě, které si stále získává srdce milovníků piva po celém světě.

Prost!

5 položek celkem
Stefans Indian ALE
169 Kč

Inspirující a exotické. Příjemná chmelová hořkost, v pozadí chuť čerstvého ovoce. Citrusové překvapení a nádech květin, stopy medu divokých včel i karamelizovaný slad. Zvu vás...

MF-IA-07
Alkohol frei
44 Kč

Weihenstephaner Hefeweißbier Alkoholfrei je vynikající volbou pro ty, kteří hledají pivní zážitek bez alkoholu. Toto pivo, s méně kaloriemi a cukrem, si uchovává osvěžující chuť...

7429
Helles Original
54 Kč

Weihenstephaner Helles je klasické bavorské pivo známé svou jemnou a pitelnou povahou. Je vařeno s využitím staletími osvědčených postupů a obsahuje ušlechtilou chuť díky aroma...

7426
jeffs bavarian ale
MAISEL & FRIEND Jeffs Bavarian Ale - láhev 0,75l
Momentálně nedostupné (nastavte si hlídání dostupnosti)
159 Kč

Bavarian Ale vychází z mimořádné chuti chmele a kvasnic klasického pšeničného kvasnicového piva. To ale není vše. Hluboké tóny černého rybízu si pohrávají s orientálním kořením...

3684
Maisel's Weisse
Novinka
Maisel's Weisse
Od objednání skladem do 10 dnů (+420 739 606 600)
34 Kč

Pšeničné kvasnicové světlé pivo. Svrchní kvašení při teplotách vyšších než obvyklých dává tomuto pivo jedinečnou chuť přírodních látek a barvu, kterou jinde nenajdete.  

2592
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.
×

Splátková kalkulačka ESSOX