S DPD expedujeme každý den přijaté objednávky do 11:00. Zítra můžete mít balíček doma.

Pronájem

Proč pronajmout výčepní zařízení?

Proč si pronajmout výčepní zařízení místo nákupu nového? Pronájem výčepních zařízení má několik výhod. První a zřejmě největší výhodou je nízká cena. Pokud uspořádáte pouze občasné akce, není nutné investovat velké peníze do nákupu nového výčepního zařízení. Další výhodou je, že výčepní zařízení jsou již připravena k použití. Není třeba trávit čas montáží a sanitací.

5 položek celkem
PRONÁJEM VÝČEPU (1 KOHOUT, CHLAZENÍ S KOMPRESOREM) SE SUDY
od 290 Kč

1 kohoutový přenosný chladič nápojů se zabudovaným kompresorem značky Sinop nebo Lindr. Se svým výkonem 15-30 l/h (podle typu) vhodný především pro domácí použití. Součástí je...

495/CTV
Pronájem výčepu (1 kohout, chlazení s kompresorem) bez sudů
od 580 Kč

1 kohoutový přenosný chladič nápojů se zabudovaným kompresorem značky Sinop nebo Lindr. Se svým výkonem 15-30 l/h (podle typu) vhodný především pro domácí použití. Součástí je...

561/CTV
Pronájem narážecí hlavy - BAJONET
100 Kč

Pronájem narážecí hlavy na pivní sudy - typ Bajonet (korb)

NA-HL-BAJ-PRO
Pronájem narážecí hlavy - ŽEHLIČKA
100 Kč

Pronájem narážecí hlavy na pivní sudy - typ Žehlička (Flash)

NA-HL-ZEHL-PRO
Pronájem narážecí hlavy - KOMBI
100 Kč

Pronájem narážecí hlavy na pivní sudy - typ Kombi

NA-HL-KO-PRO

Jak probíhá pronájem?

Proces pronájmu výčepních zařízení je velmi jednoduchý. Stačí se na nás obrátit objednávkou provednou přes náš e-shop, nebo můžete zavolat a na rezervaci se domluvíme. Násladně si můžete výčep vyzvednout ve smluvený termín. Před vrácením výčepního zařízení, nemusíte výčep nijak proplachovat, ihned po vrácení provedeme potřebnou sanitaci, aby byl výčep v té nejlepší kvalitě pro další vypůjčení.

Pohodlnost a snadná obsluha

Jednou z hlavních výhod malého výčepního zařízení je jeho pohodlnost a snadná obsluha. Tyto zařízení jsou navržena tak, aby byla intuitivní a jednoduchá na používání. S malým výčepním zařízením můžete připravit chlazené nápoje během několika minut, což je skvělé pro rychlé občerstvení nebo spontánní párty.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.
×

Splátková kalkulačka ESSOX