Expedujeme každý den do 11:00. Zítra můžete mít balíček doma.

Řezané výčepní

Zde najdete řezaná výčepní piva, která právě nabízíme. Přejeme příjemný zážitek při ochutnávání. ?(? ? ?)?

1 položek celkem
Bakalář Řezaná desítka
Bakalář Řezaná desítka
Momentálně nedostupné (nastavte si hlídání dostupnosti)
20 Kč

Plnější pivo rubínové barvy, s jemnou příchuti karamelu a nádechem chmelové hořkosti.

BAK-2230511/005

Co je Řezané Výčepní?

České řezané výčepní je unikátní styl piva, který spojuje dva tradiční české pivní typy - světlé a tmavé pivo. Tohle zvláštní spojení přináší do sklenice to nejlepší z obou světů - svěžest světlého piva a bohatství tmavého piva. Jeho vznik sahá až do minulosti, kdy sladovny a pivovary tuto nápojovou kombinaci využívaly k výrobě unikátního piva s nezaměnitelným charakterem.

#showmore#

Ingredience a způsob vaření

Pojďme se podívat pod pokličku české řezané výčepní a zjistit, co ji dělá tak speciální. Klíčové ingredience zahrnují kvalitní slad, chmel a vodu. Slad je základem, který dodává pivu sladkou chuť, zatímco chmel přidává hořkost a charakteristickou vůni. Kombinací těchto ingrediencí a použitím speciálních pivovarských kvasinek vzniká výjimečná chuť české řezané výčepní.

Brewing process probíhá několika fázemi, včetně sladování, louhování, varu a kvašení. Každá z těchto fází má svůj vliv na konečnou chuť piva. Při vaření dochází ke spojení světlého a tmavého piva v určitých poměrech, které určují výsledný charakter české řezané výčepní.

Varianty řezaného výčepního

Existuje několik variant české řezané výčepní, které se liší podle poměru světlého a tmavého piva použitého při vaření. Některé verze mají větší podíl světlého piva, což přináší osvěžující a lehkou chuť, zatímco jiné mají vyšší podíl tmavého piva, což dodává nápoji hlubší tóny kávové a karamelové chuti. Každá z těchto variant má své vlastní příznivce a jedinečnou chuť, kterou stojí za to objevovat.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.