S DPD expedujeme každý den přijaté objednávky do 11:00. Zítra můžete mít balíček doma.

Moravia - pivo v plechu

Na této stránce najdete piva v plechu z famózního Pivovaru Moravia. Tak na co ještě čekáte, jděte je omrknout. ;-)

#showmore#

Můžeme si tak jen domýšlet, na základě historických fotografií a útržkovitých informací o technologickém vybavení, jaké pivo zde tehdy vyráběli. Odkaz však neznamená nalezení původní receptury piva Moravia v podlaze sladovny.

Ostatně ani sto let stará receptura by nám rekonstrukci chuti neumožnila - suroviny i technologie pro výrobu piva se od té doby značně změnily.

Chuť na pivo se ale nezměnila. Proto chceme samozřejmě nejen vařit, ale také nabízet milovníkům tohoto zlatavého moku k uhašení žízně a prožitkům ve chvílích pohody při posezení s přáteli nad orosenou sklenicí našeho řemeslného piva. Proč řemeslného? Protože u nás vše děláme poctivě, s řemeslným umem, dovedností a úctou k tradici. A přesto, že tradice je pro nás zavazující, chceme vyrábět piva, která budou nad ostatním svým charakterem vynikat. Tedy piva zajímavá, ke kterým se budete rádi vracet.

3 položek celkem
Moravia 11° Rathausbier - 0,5L plech
Moravia 11° Rathausbier - 0,5L plech
Momentálně nedostupné (nastavte si hlídání dostupnosti)
60 Kč

Svěží vítr do světa českého ležáku. 11° světlý ležák Rathaus je spojení klasické chuti českého světlého ležáku s vlnou populárních svrchně kvašených piv amerického typu. Z...

MO-RAT-PL
Moravia 12° Petrov - 0,5L plech
Moravia 12° Petrov - 0,5L plech
Momentálně nedostupné (nastavte si hlídání dostupnosti)
60 Kč

Světlý nefiltrovaný a nepasterovaný ležák českého typu s výrazně chmelovou a peprnou vůní. Střední až méně plné sladové tělo s výraznou chmelovou chutí a intenzivní hořkostí....

LB-MO-12P
Moravia 14° Zlato Moravy - 0,5L plech
Moravia 14° Zlato Moravy - 0,5L plech
Momentálně nedostupné (nastavte si hlídání dostupnosti)
60 Kč

Ke specialitám Pivovaru Moravia ve dvacátých letech minulého století patřilo čtrnáctistupňové světlé pivo Zlato Moravy. Receptura tohoto speciálu se bohužel nedochovala, tak to...

MO-14-PL

Pivovar Moravia

Pivovar Moravia je jedním z předních pivovarů v České republice, který se pyšní dlouhou historií a tradičními českými recepturami. Sídlo pivovaru se nachází v malebné krajině Moravy, kde se každý den vaří chutné a autentické české pivo. Pivovar Moravia je známý nejen pro své vynikající pivo, ale také pro své závazky k udržitelnosti a komunitním iniciativám.

#showmore#

Historie Pivovar Moravia

Pivovar Moravia byl založen v roce 1898 skupinou nadšených pivovarníků, kteří měli jediný cíl - vařit pivo nejvyšší kvality. Od svých skromných začátků se pivovar postupně rozrůstal a stával se důležitou součástí českého pivního průmyslu. Zakladatelé pivovaru věřili v tradiční metody vaření piva a pečlivě si střežili své recepty, které se předávaly z generace na generaci.

Tradiční české vaření piva

České pivo je známé po celém světě pro svou vynikající kvalitu a bohatou chuť. Pivovar Moravia se pečlivě drží tradičních českých metod vaření piva. Vaření začíná výběrem kvalitních surovin, jako je vysoce kvalitní slad a chmel. Přesný postup vaření je střežen pivovary, aby se zachovala autenticita českého piva. Výsledkem je lahodné pivo s bohatou pěnou a dokonalou rovnováhou chuti.

Přínos Pivovar Moravia pro udržitelnost

Pivovar Moravia je pevně rozhodnut přispívat k udržitelnosti a ochraně životního prostředí. Pivovar aktivně pracuje na snižování svého ekologického otisku prostřednictvím energetické efektivity, recyklace odpadu a podpory místních zemědělců a dodavatelů. Tím se zajišťuje, že vaření dobrého piva je prováděno s ohledem na životní prostředí.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.
×

Splátková kalkulačka ESSOX