S DPD expedujeme každý den přijaté objednávky do 11:00. Zítra můžete mít balíček doma.

MadCat - láhev 0,75l

Na této stránce najdete různé lahváče ze zkušeného Pivovaru MadCat. Tak na co ještě čekáte, jděte je omrknout. ;-)

#showmore#

 O pivovaru


V roce 2011 v bývalém hudebním klubu v Jihlavě otevřeli lokální minipivovar. Tam, kde úřadoval DJ, nyní měli pivní tanky, spilky, varnu, a začali naši vlastní jízdu.

Už v roce 2012 se s polotmavým Zikmundem umístili na 3. místě v jarní ceně sládků. O rok později – 2013 – byli třetí nejlepší minipivovar roku a rok na to už byli ten vůbec nejlepší minipivovar v Česku. A taky vyhráli jarní cenu českých sládků s jejich pšeničným pivem.

Čas běžel a pomalu přestávala stačit kapacita sklepení. Zároveň se v hlavách rodila myšlenka na novou značku, kterou pojmenovali MadCat. A pak je zaujala budova chátrajícího lihovaru z roku 1912 v Kamenici u Jihlavy. Rozhodli se budovu zachránit a obnovit v ní řemeslnou výrobu. Rekonstrukce lihovaru začala v roce 2017 a příští léto už uvařili, ve varně o objemu 2.000 litrů, první várku piva MadCat. 

Na jarní ceně českých sládků 2018 vyhrál jejich nový MadCat ležák první místo! A jízda pokračuje – MadCat je už krom Česka i na Slovensku, v Německu a v Itálii. 

4 položek celkem
4032 madcat give me back the sun and waves lahev 0 75l
MadCat Give me back the sun and waves - láhev 0,75l
Momentálně nedostupné (nastavte si hlídání dostupnosti)
129 Kč

DDH IPA, pivo svrchně kvašené, silné, světlé, nefiltrované a nepasterizované.

MC-WA-075
MadCat ležák
MadCat Ležák - láhev 0,75l
Momentálně nedostupné (nastavte si hlídání dostupnosti)
95 Kč

Klasický ležák. Naladili ho tak, jak Vám nejvíc chutná: plný, hořký nefiltr, nepaster vařený na dva rmuty z rukou skutečného mistra. Samozřejmé prémiový!

MC-LE-075
MadCat Sour
MadCat Mango-Pina-Coco-Sourus - láhev 0,75l
Momentálně nedostupné (nastavte si hlídání dostupnosti)
128 Kč

Lactobacily v akci! MadCat série těch správně kyselých piv. Čistý "Berliner", tropické Mango, Piña Coco a malinový Raspy.

MC-SO-075
MadCat Tyrany pes
MadCat Týraný pes - láhev 0,75l
Momentálně nedostupné (nastavte si hlídání dostupnosti)
124 Kč

Šílená kočka uvařila psa. Konec přátelství pejska a kočičiky.

MD-PES-075

MadCat pivovar a jeho výrobky

MadCat pivovar se specializuje na vaření různých stylů piva s důrazem na kvalitu a chuť. Jejich sortiment zahrnuje tradiční české pivo, jako je světlé a tmavé pivo, ale také experimentální a inovativní recepty. Pivovar je známý svou schopností skloubit tradiční pivní techniky s moderními přístupy k vaření piva.

MadCat pivovar a komunita

#showmore#

MadCat pivovar si je vědom svého vlivu na místní společenství a aktivně se zapojuje do jeho podpory. Pivovar MadCat se také angažuje v místní komunitě a podporuje různé kulturní a společenské události. Přes svou malou velikost si získal velkou popularitu mezi milovníky piva a stále se snaží inovovat a překvapovat svými novými recepty a limitovanými edicemi.

Podpora místních společenství

MadCat pivovar se snaží podporovat místní společenství tím, že spolupracuje s místními farmáři, umělci a dalšími malými podnikateli. Při výběru surovin se dává přednost místnímu zboží, což pomáhá udržet místní ekonomiku a podniky.

Doporučujeme!

Pokud jste fanouškem řemeslného piva, určitě stojí za to vyzkoušet pivovar MadCat a objevit jejich jedinečnou nabídku chutí.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.
×

Splátková kalkulačka ESSOX