S DPD expedujeme každý den přijaté objednávky do 11:00. Zítra můžete mít balíček doma.

Bernard - pivní sudy 30l

Na této stránce najdete piva v soudku 30l z Rodinného Pivovaru Bernard. Tak na co ještě čekáte, jděte je omrknout. ;-)

#showmore#

Vznik pivovaru


V roce 1597 skončila v Humpolci éra vaření měšťanského piva, které nahradila produkce z pivovaru, patřícího majitelům heráleckého panství. Pivovar postupně rostl a v 30. letech 20. století zaměstnávala jeho tehdejší majitelka Marie Terezie Fügnerová 40 stálých pracovníků a roční výstav byl 20 tisíc hl. Ležák i světlé a tmavé výčepní pivo měly velmi dobrou jakost a prodávaly se na Humpolecku, Havlíčkobrodsku, Ledečsku i Pelhřimovsku.

Bezpečná známost


Jdou si vytrvale za svým snem vařit to nejlepší, poctivé pivo. Trvale investují do zvyšování kvality – ta je pro ně vyšší hodnotou, než objem produkce a výše zisku.
Vyrábí 16 druhů piv, mezi nimi pivo bezlepkové, atraktivní Černou lavinu nebo svrchně kvašený Bohemian Ale.
Nadále odmítají balit pivo do nevratných PET lahví a hliníkových plechovek.
Vytvořili koncept Rotující pípy, rozšiřují síť franšízových podniků Bernard Pub a Bar.
Vydávají magazín Vlastní cestou, udělují Bernardovu cenu za příkladné a férové činy.
K 30. výročí existence Rodinného pivovaru Bernard otevřeli návštěvnické centrum.

1 položek celkem
30l
Bernard Jedenáctka - 30l sud piva
Od objednání skladem do 10 dnů (+420 739 606 600)
1 590 Kč

Chuť vyvážené hořkosti v harmonii s lahodnou plností, chmelovou vůní a bohatou pěnou je charakteristická pro jedenáctku Bernard.

BE-11-30KEG

Rodinný Pivovar Bernard

Rodinný pivovar Bernard je jedním z nejznámějších a nejoblíbenějších pivovarů v České republice. Pochází z malého městečka Humpolec a je známý svou tradiční výrobou piva.

#showmore#

Pivovar Bernard se pyšní dlouhou historií, která sahá až do roku 1597. Dodnes dodržuje tradiční postupy vaření piva a používá pouze nejkvalitnější suroviny, jako je český chmel a slad. Díky tomu mají piva z Bernardu jedinečnou chuť a aroma.

Druhy piv

Pivovar nabízí široký výběr pivních stylů, které uspokojí každého milovníka piva. Například jejich světlé pivo je jemné, osvěžující a lehké, ideální pro každodenní pití. Mají také tmavé pivo s bohatou kávovou a karamelovou chutí, které potěší milovníky plnějších pivních zážitků.

Kromě svých klasických piv Bernard také vyrábí speciální sezónní piva, která se mění během roku. Tyto speciály v sobě nesou unikátní charakteristiky a chutě podle aktuálních ročních období.

Co dodat?

Pokud máte rádi kvalitní české pivo, určitě byste měli ochutnat piva z rodinného pivovaru Bernard. Jejich pivní lahůdky jsou ceněny jak v České republice, tak i ve světě.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.
×

Splátková kalkulačka ESSOX