S DPD expedujeme každý den přijaté objednávky do 11:00. Zítra můžete mít balíček doma.

Pivovar Huhňák

Je nová značka piva bez zásadní vazby na jakýkoliv pivovar. Pivo se vaří na zakázku, na základě jasně specifikovaných kritérií podle staré receptury Františka Huhňáka výhradně v českém pivovaru, který je schopen dodržet tradiční postup výroby a zajistit tak maximální kvalitu piva.

#showmore#

Vlajkovou lodí je Huhňák MAXX 11°. Je to pivo vařené tradičním způsobem a to výhradně z pečlivě vybraných sladů určených pro výrobu českého piva. Vaří se v historické měděné varně s přímým ohřevem a je chmeleno 3 krát Žateckým chmelem, bez použití chmelových extraktů a bez jakéhokoliv nahrazování sladu cukrem (zásadně odmítáme levnější variantu HGB, tj. High Gravity Brewing = vysoké dávkování vody do hotového piva tzv. „Eurovýroba“). Hlavní kvašení probíhá na spilkách v otevřených kvasných kádích (nepoužíváme CK tanky). Dokvašování a zrání probíhá v historických ležáckých sklepích s dobou ležení min. 40 dní.Výsledkem je tradiční, poctivý a řemeslně vyráběný ležák plné chuti s výraznou hořkostí a možností označení „craft beer“ = pivo z rukodělného pivovaru, bez záměrného snižování kvality kvůli levnější výrobě a pouze ze základních surovin.
2 položek celkem
Huhňák MAXX
16 Kč

Tradiční, poctivý a řemeslně vyráběný ležák plné chuti s výraznou hořkostí a možností označení „craft beer“ = pivo z rukodělného pivovaru, bez záměrného snižování kvality kvůli...

423
Huhňák MAXX
340 Kč

Tradiční, poctivý a řemeslně vyráběný ležák plné chuti s výraznou hořkostí a možností označení „craft beer“ = pivo z rukodělného pivovaru, bez záměrného snižování kvality kvůli...

HUH-BAS

Pivovar Huhňák

Pivovar Huhňák je jedním z nejpopulárnějších pivovarů v České republice. Jeho bohatá historie, vášeň pro pivovarnictví a kvalitní výroba piva si získaly srdce milovníků piva po celém světě. V tomto článku se podíváme na historii, proces výroby a vynikající piva, která pivovar Huhňák nabízí.

#showmore#

Historie pivovaru Huhňák

Pivovar Huhňák má kořeny hluboko zakořeněné ve staré české tradici pivovarnictví. Jeho historie sahá až do 19. století, kdy byl pivovar založen jako malá rodinná provozovna. Od té doby se postupně rozrostl a stal se jedním z předních pivovarů v regionu.

Výrobní proces

Pivovar Huhňák se může pochlubit tradičním výrobním procesem, který kombinuje moderní technologie s řemeslnými postupy. Začínáme výběrem nejkvalitnějších surovin, jako je ječný slad a chmel, které dodávají našemu pivu jedinečnou chuť a aroma. Následuje mnohahodinové vaření, kvasení a zrání piva, které zaručuje jeho vynikající kvalitu.

Kvalita piva

Kvalita našeho piva je naším nejvyšším cílem. Věnujeme maximální péči každému detailu výrobního procesu, abychom zajistili, že naše pivo splňuje nejpřísnější standardy kvality. Používáme pouze čerstvé a přírodní suroviny a dbáme na to, aby každá várka piva měla dokonalou rovnováhu chuti, těla a pěny.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.
×

Splátková kalkulačka ESSOX