Expedujeme každý den do 11:00. Zítra můžete mít balíček doma.

Nová Paka - lahvové pivo

Na této stránce najdete piva v lahvích z vymazleného Pivovaru Nová Paka. Tak na co ještě čekáte, jděte je omrknout. ;-)

#showmore#

Je samostatným, nezávislým pivovarem a velikostně se řadí mezi středně velké pivovary. Disponuje vlastní humnovou sladovnou, jež vyrábí slad pouze pro vlastní potřebu.

Pivo se tu vyrábí tradičním způsobem spodně kvašených piv, tzv. ležáků s charakteristickou plnou chlebnatou chutí, přiměřenou přírodní nasyceností, zlatavou barvou, bohatou, typicky hutnou pěnou, hořkostí a řízem. Díky nepřetržité tradici výroby piva a citlivým rekonstrukcím, stavebním úpravám v duchu původní architektury, je možné vidět pivovar tak, jak byl v roce 1872 postaven a v rámci exkurze si prohlédnout, jak je pivo vařeno v původních prostorách i dnes. Důkazem jsou mnohá ocenění, která novopacký pivovar již získal.

1 položek celkem
Nová Paka Podkrkonošský speciál světlý
Nová Paka Podkrkonošský speciál světlý
Momentálně nedostupné (nastavte si hlídání dostupnosti)
22 Kč

Jedná se o nezaměnitelné silnější pivo s nádhernou barvou, které se řadí mezi speciály. Neváhejte ochutnat.

NOV-PODKR-05

Pivovar Nová Paka

Pivovar Nová Paka, často nazývaný jednoduše Nová Páka, je slavný pivovar nacházející se v krásném kraji České republiky. Tento článek vám představí historii tohoto pivovaru, proces vaření piva, různé druhy piva, místní suroviny, oblíbené piva, prohlídky pivovaru, ocenění a uznání, snahy o udržitelnost, události a festivaly, vhodné kombinace jídla, online objednávání a doručování, zákaznické recenze a mnoho dalšího.

#showmore#

Historické pozadí

Historie pivovaru Nová Paka sahá až do 19. století. Byl založen v roce 1872 a od té doby se stal nedílnou součástí českého pivního dědictví. Pivovar se nachází ve malebné vesnici a jeho budovy jsou stále zachovány v původním stavu. Tento pivovar je symbolem tradice a řemeslného umění vaření piva v České republice.

Proces vaření piva

Pivovar Nová Paka se pyšní tradičním procesem vaření piva, který byl předáván z generace na generaci. Pivovar dodržuje pečlivě střežené postupy, které zajišťují vysokou kvalitu piva. Proces zahrnuje sladování, kvašení, chmelení a dokvašování. Každý krok je prováděn s precizností a oddaností tradičnímu řemeslu.

Oblíbená piva

Mezi nejpopulárnější piva, která si užívají návštěvníci pivovaru Nová Paka, patří jejich světlé pivo s jemnou hořkostí a osvěžujícím charakterem. Tmavé pivo je další oblíbenou volbou, která se vyznačuje bohatou chutí a kávovými tóny. Polotmavé pivo je ideální pro ty, kteří hledají vyvážený kompromis mezi světlým a tmavým pivem.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.