Expedujeme každý den do 11:00. Zítra můžete mít balíček doma.

Valentýnské dárky

Nechte květiny a čokoládu stranou a oslavte Valentýn 2024 originálně! Vyberte z naší široké nabídky valentýnských dárků a potěšte svou drahou polovičku.

5 položek celkem
Vlastní obrázek
490 Kč

Design na tričko, nám můžete poslat na e-mailovou adresu - info@domaci-pivoteka.cz -. Jako předmět zprávy uveďtě číslo objednávky, které se vám ukáže po odeslání objednávky...

5623/M
Vlastní text
459 Kč

Nápis na tričko, nám můžete vložit do poznámky pro prodejce ve třetím kroku před odesláním objednávky. Základní tričko každého pánského šatníku. Materiál obsahuje viskózu,...

5620/M
podtacek valentyn vlastni text
59 Kč

Dřevěný podtácek s Valentýnským motivem a možností pro vlastní text. Do poznámky pro prodejce (ve třetím kroku v nákupním košíku) nám prosím napište, co by jste si přáli na...

5497
podtácek hrdličky
79 Kč

Dřevěný podtácek hrdličky.

5494
podtacek valentyn
59 Kč

Dřevěný podtácek Happy valentine´s day.

5491

Originální dárek

Přestože květiny a čokoláda jsou považovány za tradiční dárky, co kdybychom tentokrát zvolili něco originálnějšího? Proč neosladit letošní Valentýn pivním dárkem? Ve světě dárků existuje nekonečno možností, ale máme pro vás několik nápadů, které vám pomohou najít ten nejlepší valentýnský dárek pro muže, ale i ženu.

Valentýnský dárek pro muže: Pivo jako symbol lásky a pohody

Hledáte něco, co by bylo jedinečné, stylové a zároveň vynikající? Pivo je univerzálním symbolem radosti a společného času. Navíc, kdo by odolal široké nabídce chutí, které lze při ochutnávce prozkoumat? Pivo jako valentýnský dárek je jak praktické, tak romantické. Ve skvělé kombinaci s dalšími dárkovými předměty, jako jsou stylové půllitry s vlastním nápisem, pivo dokáže potěšit jak gurmány, tak i milovníky pivního umění.

Dárek k valentýnu pro kluka: Rozmanitost a originalita

Mladší generace hledá něco netradičního, něco, co by ukázalo, že jste se snažili. Pivo v krabici s vlastním textem je výjimečný dárek k valentýnu pro kluka, protože jej lze přizpůsobit jeho vkusu. Ať už je fanouškem IPA, pšeničných piv nebo dokonce limitovaných edic, zde najdete dárek, který mu udělá radost.

Valentýn 2024: Trendy a novinky v pivním světě

Valentýn 2024 je rokem, kdy pivo vstupuje do světa dárků jako nikdy předtím. Od personalizovaných etiket až po exkluzivní pivní zážitky, možnosti jsou prakticky neomezené. Nyní máte možnost zakoupit pivní dárky různých velikostí a vlastních textů. A pokud jste na rozpacích, existují i dárkové poukazy, které umožní vašemu partnerovi vybrat si přesně to, co si přeje.

Co na valentýna pro muže: Praktické tipy a nápady

Nyní, když znáte několik důvodů, proč je pivo skvělým valentýnským dárkem, máme pro vás i několik praktických tipů:

  1. Pivní sada: Kombinujte různé druhy piv do jedné sady, aby měl váš partner možnost ochutnat více chutí.

  2. Sklenice s gravirováním: Přidejte osobní dotek s gravirovanými sklenicemi, které nesou jméno nebo vzkaz pro vašeho partnera.

  3. Pivní trička: Vyberte si trička s pivní nebo jinou, originální tématikou.

  4. Dárkový poukaz: Pokud si nejste jisti výběrem, dárkový poukaz je ideální volbou.

Pivo je neotřelý, ale zároveň vynikající valentýnský dárek. Na www.domaci-pivoteka.cz najdete široký sortiment, který zaručeně potěší každého muže. Už žádné výmluvy, je na čase oslavit Den svatého Valentýna jinak!

Přejeme vám krásné a nezapomenutelné Valentýnské svátky v roce 2024.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.