Expedujeme každý den do 11:00. Zítra můžete mít balíček doma.

Pivovar Louka - Pivo v Pet

Na této stránce najdete různé piva v PET lahvích lahodného Pivovaru Louka. Tak na co ještě čekáte, jděte je omrknout. ;-)

#showmore#

Jejich pivo vyrábí prostřednictvím moderní nerezové technologie za použití klasických výrobních postupů českého piva, které má doma i ve světě velkou oblibu.

K výrobě piva používají slad z regionálních sladoven, a to z Kroměříže a Záhlinic. Voda je místní, chmel žatecký. Varna pivovaru je dvounádobová, vyrážená mladina 20 hl. Vaří dekokčním způsobem na dva rmuty. Várka trvá 9 hodin, následuje spílání, tj. chlazení mladiny na zákvasnou teplotu 8 °C. Používají kvasinky spodního kvašení. V kvasných tancích probíhá hlavní kvašení při teplotách cca 10,5 °C, které trvá dle stupňovitosti piva 7–10 dnů. Ke konci chladí razantněji tak, aby kvasinky sedimentovaly ke dnu.
 

Poté se mladé pivo suduje do ležáckých tanků o objemu 40 hl, kde dozrává po dobu 30 až 60 dnů. Zde pivo získává konečný buket neboli charakter, dobou ležení dochází ke zjemňování chuti a v neposlední řadě se pivo přírodní cestou sytí vznikajícím CO2, který pivu dodává říz a pěnivost. Tanky jsou opatřeny duplikátorem, za pomocí kterého udržují v tancích optimální teplotu. Jako chladicí medium slouží glykol. Systém je řízen počítačem.
Následuje stáčení piva do vysanitovaných kegů v nefiltrované podobě s obsahem kvasinek (obsahují zdraví prospěšné vitamíny řady B) nebo se před stáčením zfiltruje na křemelinovém filtru.

10 položek celkem
PRIMAS
88 Kč

Světlá jedenáctka s výraznou chuťovou stopou po chmelu Kazbek.

LO-PR-1L
kontras
90 Kč

Světlý ležák – Ležák prémiový vařený na dva rmuty z tradičních českých chmelů.

LO-KO-1L
louka summer
98 Kč –13 %
85 Kč

Světlé svrchně kvašené pivo chmelené aromatickými chmely citra + sabro +  rakau + polaris. Lehký svěží ejlík.

LO-ALE-PET
louka most
Louka Most 11° IPL - 1l Pet
Momentálně nedostupné (nastavte si hlídání dostupnosti)
95 Kč

Světlé spodně kvašené zachmelené českým novošlechtěncem od Jindry Křivánka z Mostu odkud dostala tato aromatická odrůda svoje jméno. Pivo je krásné zlatavé barvy s výrazným...

LO-MO-1L
kral miroslav
Louka Král Miroslav 12° - 1l Pet
Momentálně nedostupné (nastavte si hlídání dostupnosti)
99 Kč

Světlý ležák – Rok se s rokem sešel a opět sem blíží svátek a narozeniny našeho dvorního zahradníka Mirosalva. Proto opět pro tuto příležitost uvařili toto pivko.  Ležák...

LO-KM-075
louka west coast
Louka West Coast IPA 14° - 1l Pet
Momentálně nedostupné (nastavte si hlídání dostupnosti)
109 Kč

Světlé svrchně kvašené pivo které vzniklo v západním pobřeží USA s vyváženým aromatickým profilem a vyšší hořkostí. Menší podíly a vice druhů rozmanitých chmelů dávají pivu...

LO-IPA-PET
tercas
Louka Tercáš 13° - 1l Pet
Momentálně nedostupné (nastavte si hlídání dostupnosti)
99 Kč

Novozélandský ležák – Světlé spodně kvašené speciální pivo chmelené novozélandskými aromatickými chmely.  

LO-TE-1L
louka apac
Novinka
105 Kč

Pivo světlé, svrchně kvašené a plné.

LO-APAC-PET
louka gajdos
Louka Gajdoš 12° polotmavé - 1l Pet
Momentálně nedostupné (nastavte si hlídání dostupnosti)
89 Kč

Polotmavý ležák vařený s přídavkem karamelového a vídeňského sladu, díky čemuž získává karamelovo-sladovou chuť

LO-GA-1L
cisarpan
91 Kč

Polotmavé spodně kvašené speciální pivo vařené z  80% vídeňského sladu.

LO-CP-1L

Pivovar Louka: Tradice, Výjimečnost a Místní Příchuť

Pivovar Louka je jedním z nejznámějších pivovarů v České republice. Jeho tradice, výjimečnost a závazek k používání místních surovin ho činí vyhledávaným místem pro milovníky kvalitního piva.

#showmore#

Pivovarské Techniky v Pivovaru Louka

Pivovar Louka vyniká svým mistrovstvím ve výrobě piva díky svým unikátním pivovarským technikám. Pivovarníci zde využívají tradiční postupy vaření piva, jako je dekokční metoda, která poskytuje pivu výjimečnou chuť a aroma. Každý krok v procesu vaření piva je prováděn s precizností a pečlivostí, aby se zajistilo dosažení optimálního výsledku.

Nejlepší Piva Českého Pivovaru Louka

Pivovar Louka je známý svými vysoce kvalitními a chutnými pivy. Mezi nejpopulárnější patří jejich tradiční ležáky, které mají jemnou a harmonickou chuť. Pivovar také nabízí širokou škálu speciálních piv, které zaujmou i ty nejnáročnější pivní nadšence. Každé pivo je vařeno s láskou a péčí, což se odráží v jeho vynikající kvalitě.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.