Expedujeme každý den do 11:00. Zítra můžete mít balíček doma.

Konrád Vratislavice - pivní sudy 30l

Na této stránce najdete piva v soudku 30l z velkolepého Pivovaru Konrád. Tak na co ještě čekáte, jděte je omrknout. ;-)

#showmore#

Za začátek vratislavického pivovaru lze považovat inzerát, který vyšel v neděli 21. července 1872 v Reichenberger Zeitung: „Společnost Libereckého pivovaru a sladovny ve Vratislavicích n. N. nabídne v pondělí 22. 7. 1872 především u liberecké banky své akcie s obvyklými podmínkami.“

Akcie byly rychle prodány a už na jaře 1873 se začalo stavět. V sobotu 24. ledna 1874 byl pivovar slavnostně otevřen a za další čtyři měsíce poté bylo do Liberce a okolí vysláno první pivo. Pro velký zájem bylo expedováno i do Vídně. Pivovar okamžitě rozvíjel širokou propagační kampaň a vystavěl hned vedle závodu výletní restauraci. Výstav v prvním roce výroby dosáhl výše 34 680 hl a to vcelku splnilo očekávání.

1 položek celkem
Konrád 11° světlý ležák  - 30L sud piva
Konrád 11° světlý ležák - 30l sud piva
Na objednávku (nastavte si hlídání dostupnosti)
1 350 Kč

Tradiční český ležák připravovaný klasickou technologií z vlastního sladu, žateckého chmele a pramenité vody. Delší doba zrání dává pivu Konrad 11° sametově jemnou a lahodně...

KON-11-30

Pivovar Konrád

Pivovar Konrád je renomovaným pivovarem, který si získal srdce pivních nadšenců v České republice i po celém světě. S dlouhou historií a pevným závazkem k tradici nabízí Pivovar Konrád prvotřídní piva, která okouzlují svou kvalitou a vynikající chutí.

#showmore#

Historie Pivovar Konrád

Od svého založení před mnoha lety se Pivovar Konrád vyvinul v jednoho z nejuznávanějších pivovarů v České republice. Pivovar byl založen s vášní pro vaření kvalitního piva a od počátku si získal pověst pro svou nekompromisní kvalitu. Každý dílčí krok ve výrobě piva je prováděn s pečlivostí a oddaností, která se odvíjí od dlouhé tradice českého pivovarnictví.

Proces vaření v Pivovar Konrád

Pivovar Konrád klade velký důraz na tradiční vaření piva s použitím nejkvalitnějších surovin. Pivovar si pečlivě vybírá nejlepší slad, chmel a kvasnice, které jsou základem pro dosažení vynikající chuti a aroma. Vaření piva je mistrovským uměním, které vyžaduje preciznost a zkušenosti. V každém pivu se odráží vášeň a snaha pivovaru přinést lidem nezapomenutelný zážitek.

Významná piva Pivovar Konrád

Pivovar Konrád se může pochlubit širokou škálou vynikajících piv. Jeho nabídka zahrnuje tradiční české styly, jako je světlé a tmavé pivo, stejně jako různé speciální a sezónní piva. Každé pivo má své jedinečné vlastnosti a charakteristiku, která se odvíjí od použitých surovin a receptur. Piva z Pivovar Konrád si získala uznání a řadu ocenění jak v České republice, tak i ve světě.

Ocenění a uznání

Pivovar Konrád je hrdý na mnoho ocenění a uznání, které obdržel v průběhu let. Jeho piva byla oceněna na prestižních soutěžích a získala uznání od odborníků a pivních kritiků. Tato ocenění potvrzují excelenci pivovaru a jeho důležitou roli v českém pivovarnictví.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.