Expedujeme každý den do 11:00. Zítra můžete mít balíček doma.

Pivovar Antoš

Žil byl jeden Václav Antoš, purkmistr ze Slaného, jehož otec zde vařil pivo již v roce 1518, proto pivovar nese jejich jméno – Pivovar Antoš! 

#showmore#

V roce 1578 Václav Antoš přestavěl budovu ve Vinařického 14 do renesanční podoby a v roce 2010 byla na tomto místě tradice vaření slánského piva úspěšně obnovena Josefem Paulíkem. Pivo se tu zkrátka bude vařit, dokud nás prohibice nerozdělí!

Dnes Pivovar Antoš tvoří dva provozy – jeden v renesanční budově na Vinařického 14, o kterém jsme již mluvili, kde se nachází také pivovarská restaurace Antošova krčma a druhý moderní na Pražské třídě 1847, kde se vaří pivo od roku 2015. O kvalitě našeho piva se šušká všude a naše láhve jsou oceňované mezi milovníky piva.

Být otevřený novému, ale mít úctu k tradicím – tím se řídí naši sládci, proto vás čeká široká škála osvěžení od tradičních piv až po moderní pivní styly ve skvělé kvalitě.

Pivovar Antoš

Pivovar Antoš je tradiční český pivovar, který se specializuje na výrobu vysoce kvalitního piva. S bohatou historií a tradicí, Pivovar Antoš je známý pro své závazky k dokonalosti a kvalitě. Podíváme se na proces vaření piva v Pivovaru Antoš, rozmanité druhy piva, které nabízejí, prohlídku pivovaru a jejich spolupráci s místními podniky a událostmi.

#showmore#

Výběr piva od Pivovaru Antoš

Pivovar Antoš nabízí širokou škálu pivních stylů, které uspokojí každého milovníka piva. Od tradičních českých stylů, jako je světlé, polotmavé a tmavé pivo, až po experimentální a sezónní varianty. Každé pivo je vařeno s pečlivostí a odborností, aby se zachovala autenticita a vynikající chuť.

Pivovar Antoš: Proces vaření piva

Vaření piva v Pivovaru Antoš je uměním samotným. Každý krok v procesu je prováděn s péčí a precizností, aby se dosáhlo nejvyšší kvality. Prvním krokem je výběr kvalitních surovin, které tvoří základ pro výrobu piva. Pivovar Antoš pečlivě vybírá nejlepší slad, chmel a kvasnice, které jsou nezbytné pro vytvoření výjimečného piva.

Osobní příběhy a ocenění

Pivovar Antoš se může pyšnit nejen vynikajícím pivem, ale také řadou osobních příběhů a ocenění. Mnoho lidí se zamilovalo do jejich piva a vyzdvihuje kvalitu a autentičnost, kterou nabízejí. Pivovar Antoš také obdržel několik ocenění za svou excelentní práci a přínos ve světě piva.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.