S DPD expedujeme každý den přijaté objednávky do 11:00. Zítra můžete mít balíček doma.

Panský pivovar Telč

Panský Pivovar Telč je součástí revitalizovaného areálu hospodářského dvora (dnes známý jako Panský dvůr Telč), který sloužil místnímu zámku a jehož původ sahá až do 16. století. Založen byl na podzim roku 2019 a ohlasy na první uvařené várky potvrdily nadšení, že se na Panský dvůr po mnoha letech vrátilo poctivé řemeslo.

#showmore#

Nabídka


V Panském pivovaru vaří piva vznešená a oblíbená. sládek Marcel Hofman. Tři světlé ležáky různé stupňovitosti (svěží Nádeník 10°, řízný Holomek 11°, signifikantní Hofmistr 12°) a jeden svrchně kvašený speciál (charakterní 13° IPA Klíčník). Piva jsou na čepu v Panské restauraci Telč, která je součástí volnočasového areálu Panský dvůr Telč.

2 položek celkem
Telč hofmistr 1l
Telčský Hofmistr 12° - 1l Pet
Momentálně nedostupné (nastavte si hlídání dostupnosti)
97 Kč

Telčský Hofmistr je poctivé české pivo – vznešené a hrdé. V jeho chuti a vůni je cítit příjemná, středně intenzivní hořkost žateckého poloraného červeňáku. Po napití se...

TE-HOF-PET
Telč holomek 1l
Telčský Holomek 11° - 1l Pet
Momentálně nedostupné (nastavte si hlídání dostupnosti)
92 Kč

Telčský Holomek je středně prokvašené pivo s jemně hořkým chmelovým nádechem, který ocení nejen pivní znalci. Má harmonickou chuť blížící se pivu silnějšímu, ale s nižším...

TE-HO-PET

Panský pivovar Telč

Panský Pivovar Telč je jedinečnou pivovarskou destinací, která se nachází v historickém městě Telč v České republice. Tento pivovar se pyšní dlouhou tradicí a pečlivě zachovává kvalitu a chuť tradičního českého piva. Pro milovníky piva, kteří hledají autentický zážitek, je Panský Pivovar Telč neodolatelným místem k návštěvě.

#showmore#

Historie pivovaru

Historie Panského pivovaru Telč sahá až do 16. století, kdy byl založen jako součást šlechtického sídla. Pivovar se postupem času rozrůstal a získával si vynikající pověst díky svému kvalitnímu pivu. I dnes je tradice a řemeslné know-how výroby piva důležitou součástí tohoto pivovaru.

Kvalita surovin a výrobní proces

Panský Pivovar Telč dbá na výběr nejkvalitnějších surovin pro svá piva. Používá se tradiční český slad a chmel, který je základem pro autentickou chuť a aroma. Výrobní proces je pečlivě monitorován a dodržuje nejvyšší standardy kvality. Díky tomu je pivo z Panského pivovaru Telč vynikající a oslovuje široké spektrum pivních gurmánů.

Spolupráce s místními producenty

Panský Pivovar Telč se zapojuje do spolupráce s místními producenty, aby podpořil místní ekonomiku a regionální tradiční zemědělství. Pivovar nakupuje suroviny od místních dodavatelů, což pomáhá udržet tradice a kvalitu produktů. Tímto způsobem se pivovar snaží aktivně přispívat k udržitelnému rozvoji oblasti a udržet živou místní komunitu.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.
×

Splátková kalkulačka ESSOX