S DPD expedujeme každý den přijaté objednávky do 11:00. Zítra můžete mít balíček doma.

Holandské pivo

Holandské pivo je uznávané po celém světě pro svou vynikající kvalitu, bohatou chuť a dlouhou tradici. Holandsko, známé svým inovativním přístupem a důrazem na detail, se stalo významným hráčem na poli pivovarnictví. Holandské pivovary kombinují tradiční metody s moderními technologiemi, což vede k produkci piva, které je vysoce ceněné mezi milovníky zahraničního piva.

#ShowMore#

Jednou z nejznámějších značek holandského piva je Heineken. Heineken Lager je typické světlé pivo s jemnou hořkostí a osvěžující chutí. Toto pivo, známé svou zelenou lahví a červenou hvězdou, je jedním z nejrozšířenějších piv na světě a je symbolem kvality a spolehlivosti. Heineken je oblíbený nejen v Holandsku, ale i po celém světě, a je často první volbou pro ty, kteří hledají kvalitní zahraniční pivo.

Další významnou značkou je Amstel, která nabízí pivo s bohatou chutí a jemným chmelovým aroma. Amstel Lager je populární pro svou vyváženost a snadnou pitelnost, což z něj činí ideální volbu pro každou příležitost. Amstel je ceněn pro svou stálou kvalitu a schopnost oslovit široké spektrum pivařů.

Holandské pivo není jen o velkých značkách; stále více se prosazují také řemeslné pivovary jako Brouwerij 't IJ nebo De Molen. Brouwerij 't IJ, se sídlem v Amsterdamu, je známý pro svá unikátní a inovativní piva, jako je jejich IJwit, které je svěží a chutné pšeničné pivo s jemnými tóny citrusů. De Molen, další významný řemeslný pivovar, nabízí širokou škálu piv od silných imperial stoutů po komplexní saisony.

Holandské pivo se vyznačuje svou rozmanitostí a schopností uspokojit různé chutě. Ať už preferujete lehká a osvěžující piva typu lager, nebo složitější a silnější řemeslná piva, Holandsko nabízí širokou škálu pivních stylů, které stojí za to objevit. Tradiční holandské pivovary kombinují osvědčené recepty s moderními postupy, což zaručuje vynikající chuť a kvalitu jejich produktů.

Pro milovníky zahraničního piva představuje holandské pivo skvělou volbu díky své autentičnosti a inovativnímu přístupu. Každý doušek holandského piva je cestou do bohaté historie a kultury této pivovarnické velmoci. Holandské pivo přináší radost a potěšení nejen místním obyvatelům, ale také pivařům po celém světě. Objevte holandské pivo a vychutnejte si jeho jedinečnou chuť a vysokou kvalitu, která je ceněná na všech kontinentech.

4 položek celkem
La trappe blond 16° 0,33 l láhev Belgické pivo
68 Kč

La Trappe Blond je světlé trapistické pivo s obsahem alkoholu 6,5%, vyráběné pivovarem Bierbrouwerij De Koningshoeven v Nizozemsku. Toto pivo je vysoce ceněné pro svou vyváženou...

HL-LTB-33
La trappe dubbel 16° 0,33 l sklo Holandské pivo
69 Kč

La Trappe Dubbel je tmavé trapistické pivo s obsahem alkoholu 7%, vyráběné v pivovaru Bierbrouwerij De Koningshoeven v Nizozemsku. Toto pivo je charakteristické svou hlubokou...

HL-LTD-33
La Trappe quadruppel 22° 0,33 l láhev Holandské pivo
78 Kč

La Trappe Quadrupel je robustní a komplexní trapistické pivo s obsahem alkoholu 10%, vyráběné v pivovaru Bierbrouwerij De Koningshoeven v Nizozemsku. Toto pivo, často označované...

HL-LTQ-33
La trappe tripel 18° 0,33 l láhev Holandské pivo
74 Kč

La Trappe Tripel je tradiční belgické trapistické pivo typu tripel s obsahem alkoholu 8%, vyráběné pivovarem Bierbrouwerij De Koningshoeven v Nizozemsku. Toto pivo je známé svou...

HL-LTT-33
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.
×

Splátková kalkulačka ESSOX