Expedujeme každý den do 11:00. Zítra můžete mít balíček doma.

Pivovar Muflon

Založeno v roce 2014

Jejich cílem je vybudovat značku prosperujícího řemeslného pivovaru, jehož pivo Muflon se stane pojmem v restauracích dobrého jména a Pivovar Kunratice bude uznávanou veličinou mezi českými minipivovary. Jeho produkty jsou již nyní oceňovány jak znalci, tak širokou veřejností. Pestrostí a kvalitou piva přispívá jejich pivovar ke zlepšování pivní kultury v Čechách.

 

Český Pivovar Muflon

Český Pivovar Muflon je uznávaný pivovar v České republice, který získal popularitu díky svým výjimečným pivům a závazku kvality. S bohatou historií a širokým sortimentem tradičních českých a řemeslných piv nabízí Český Pivovar Muflon jedinečný zážitek pro milovníky piva

#showmore#

Specializovaná řemeslná piva

Kromě tradičních českých piv Český Pivovar Muflon také vyrábí výběr řemeslných piv, která překračují hranice chuti a experimentování. Tato piva oslovují milovníky piva, kteří oceňují jedinečné a odvážné chuťové profily. Od chmelově výrazných IPA až po do dřeva zráněné stouty, nabízená řemeslná piva od Českého Pivovaru Muflon ukazují inovaci a oddanost vynikajícímu vaření piva.

Výrobní proces v Českém Pivovaru Muflon

Český Pivovar Muflon sleduje důkladný výrobní proces, který zajišťuje nejvyšší kvalitu a konzistenci jeho piv. Od výběru nejkvalitnějších surovin po používání osvědčených pivovarských postupů se každý krok pečlivě provádí, aby vznikly výjimečné nápoje.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.