Expedujeme každý den do 11:00. Zítra můžete mít balíček doma.

Poděbradský Zdroj - lahvové pivo

Na této stránce najdete piva v lahvích z úžasného Pivovaru Poděbradský Zdroj. Tak na co ještě čekáte, jděte je omrknout. ;-)

#showmore#

Pivo se zde vařilo již od roku 1502 až do roku 1950. Osud pivovaru je v dalších letech neznámý. V roce 1995 byl pivovar zakoupen novými majiteli v chátrajícím stavu. Od té doby prošel pivovar a přilehlé budovy generální rekonstrukcí, díky které zde vznikla restaurace, byty, hudební klub a komerční prostory. Ke znovuobnovení značky došlo roku 2013, ale první vaření piva v Poděbradském pivovaru se uskutečnilo v roce 2017. Poděbradský pivovar začal razit novou životní etapu svému pivu pod značkou Poděbradský Zdroj. Ve své stálé nabídce pivovar vaří piva 11, 12, 14, IPA a ALE. Piva lze ochutnat na čepu v přilehlé pivovarské restauraci, ve skle a v Pet láhvích. Pro milovníky piva připravuje neustále nové pivní speciály, které naši zákazníci můžou ochutnat pouze po omezenou dobu. Poděbradský pivovar začal distribuovat své pivo i mimo Poděbrady.

 

4 položek celkem
Poděbradský Zdroj 14° IPA  - láhev 0,75L
Poděbradský Zdroj 14° IPA - láhev 0,75L
Momentálně nedostupné (nastavte si hlídání dostupnosti)
103 Kč

IPA 14 Pečlivý výběr odrůd chmele Citra, Cascade, Simcoe a studenému chmelení dává pivu IPA příjemné citrusové až bylinné aroma. Pivo má nižší říz i hořkost a střední plnost...

PZ-14-75
Poděbradský Zdroj 12° ALE  - láhev 0,75L
Poděbradský Zdroj 12° ALE - láhev 0,75L
Momentálně nedostupné (nastavte si hlídání dostupnosti)
99 Kč

ALE 12 Svrchně kvašené pivo typu ALE. K jeho výrobě používáme výhradně zahraniční slady, zámořské chmely, originální kvasnice a tradiční technologický postup výroby piva ALE....

PZ-ALE-75
Poděbradský Zdroj 12° - láhev 0,75L
Poděbradský Zdroj 12° - láhev 0,75L
Momentálně nedostupné (nastavte si hlídání dostupnosti)
99 Kč

Pivo plzeňského typu vaříme tradiční dvourmutovou metodou. Do receptury jsme přidali nejen slad plzeňský a mnichovský, ale i karamelový, který pivu dodává zlatou barvu. Chmelen...

PZ-12-75
Poděbradský Zdroj 11° - láhev 0,75L
Poděbradský Zdroj 11° - láhev 0,75L
Momentálně nedostupné (nastavte si hlídání dostupnosti)
97 Kč

Pivo plzeňského typu. Chrakterizuje jej jemná hořkost, výborná pitelnost, střední říz, výrazné aroma žateckých chmelů. Pivo vaříme z plzeňského a mnichovského sladu, jež dávají...

PZ-11-75

Pivovar Poděbradský Zdroj

Pivovar Poděbradský Zdroj je jedním z nejznámějších a nejvýznamnějších pivovarů v České republice. S bohatou historií, tradičním přístupem k výrobě piva a širokou nabídkou pivních specialit se jedná o oblíbené místo pro milovníky dobrého piva i turisty. Pivovar Poděbradský Zdroj si získal svou vynikající pověst díky neustálému důrazu na kvalitu, tradici a inovaci.

#showmore#

Tradiční výroba piva

Pivovar Poděbradský Zdroj se drží tradičních postupů při výrobě piva. Suroviny používané k vaření piva jsou pečlivě vybírány, ať už jde o kvalitní ječmen, chmel nebo vodu. Vaření piva probíhá pod dohledem zkušených pivovarských mistrů, kteří dbají na správné dodržování teplot, délku kvašení a další důležité faktory ovlivňující kvalitu piva.

Rozmanitá nabídka piv

Pivovar Poděbradský Zdroj se může pochlubit širokou nabídkou různých druhů piv. Od světlých ležáků až po tmavá piva či speciální pivní speciály, pivovar uspokojí chuťové preference každého pivního milovníka. Mezi oblíbené a nejprodávanější pivní speciality patří například Poděbradský ležák 12°, Poděbradský tmavý speciál nebo Poděbradský IPA.

Budoucnost pivovaru

Pivovar Poděbradský Zdroj neustále pracuje na inovaci a rozšiřování svého sortimentu. Chce se přizpůsobit novým trendům na trhu a zároveň udržet tradici a kvalitu, kterou si pivovar vybudoval. Plány na budoucí rozvoj zahrnují výrobu nových druhů piv, spolupráci s dalšími pivovary a účast na různých pivních festivalech a akcích.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.