S DPD expedujeme každý den přijaté objednávky do 11:00. Zítra můžete mít balíček doma.

Pivovar Chotěboř - lahvové pivo

Na této stránce najdete piva v lahvích z kouzelného Pivovaru Chotěboř. Tak na co ještě čekáte, jděte je omrknout. ;-)

#showmore#

Pivovar Chotěboř je prvním nově postaveným průmyslovým pivovarem v novodobé pivovarské historii. Vyrostl na kraji města a v roce 2009 zahájil výrobu. Bylo to po 33 letech od posledního pivovaru uvedeného do provozu v minulém století v tehdejším Československu. 

Architektonicky strohá, ale výrazná a nepřehlédnutelná budova pivovaru se stala průčelím chotěbořské průmyslové zóny. Velkorysé prosklení umožňuje nahlédnout do samého srdce pivovaru, kterým je nerezová varna. Také navazující technologie kvašení, zrání, filtrace a stáčení piva využívají současných technických možností řízení, monitorování a chránění pivovarských přírodních procesů. Pivovar vytváří prostor pro dokonalé skloubení moderní techniky a tradiční technologie v rukou zkušeného sládka Oldřicha Záruby.

Původní kapacita pivovaru byla 10.000 hektolitrů piva za rok, ale po dvou letech výroby byl pivovar tzv. vyprodán a proto nastala 1. etapa rozšíření pivovaru na 15.000 hektolitrů a po dalších dvou letech na konečnou kapacitu 25.000 hl piva za rok. Na  tuzemský trh je pivo dodáváno především ve formě filtrovaného nepasterizovaného piva a také jako „kvasnicové pivo“ (nefilrované, přímo z ležáckých tanků). Pivo se produkuje v KEG sudech pro restaurace, výčepy a bary a dále v lahvích pro maloobchodní trh.

1 položek celkem
premium
Chotěboř Prémium - láhev 0,5l
Na objednávku (nastavte si hlídání dostupnosti)
21 Kč

Světlý ležák obdařený příjemnou vůní, vyrovnanou chutí chmelu a sladu, s krátkým osvěžujícím nahořklým dozvukem. Je vařený podle staré české tradice, má zlatavou barvu a hustou...

CH-PR-05

Pivovar Chotěboř

Pivovar Chotěboř je renomovaný český pivovar, který se může pochlubit dlouhou tradicí výroby kvalitního piva. Již od roku 2009 nabízí svým zákazníkům lahodná piva, která si získala srdce mnoha pivních nadšenců. Tento článek se zaměřuje na historii Pivovaru Chotěboř, jeho sortiment piva, kvalitu výrobků a další zajímavosti spojené s tímto pivovarem.

#showmore#

Tradiční výroba piva

Pivovar Chotěboř klade důraz na tradiční postupy při výrobě piva. Základem je kvalitní slad, chmel a voda, které společně vytvářejí unikátní chuťové a aromatické vlastnosti pivních produktů. Pivovar dbá na dlouhé dozrávání piva a pečlivě dodržuje veškeré technologické postupy, aby každá lahvička nebo sudy piva splňovala vysoké standardy.

Sortiment piva

Pivovar Chotěboř nabízí široký sortiment piv, který uspokojí chuťové preference různých zákazníků. Mezi oblíbené druhy piva patří světlé, polotmavé a tmavé pivo. Pivovar také vyrábí speciální sezónní piva, jako je vánoční speciál nebo pivo na podporu sportovních událostí. Každé pivo je pečlivě vyladěno, aby poskytovalo jedinečný zážitek při každém doušku.

Kvalita a ocenění

Pivovar Chotěboř je známý svou vysokou kvalitou piva, což dokazují i různá ocenění získaná v průběhu let. Pivovar obdržel několik zlatých medailí na prestižních pivních soutěžích v České republice i v zahraničí. Tyto ocenění potvrzují, že Pivovar Chotěboř patří mezi špičku v oblasti pivovarnictví.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.
×

Splátková kalkulačka ESSOX