Expedujeme každý den do 11:00. Zítra můžete mít balíček doma.

Nymburk - sudové pivo

Na této stránce naleznete piva v sudu z vymazleného Pivovaru Nymburk. Tak na co ještě čekáte, jděte je omrknout. ;-)

#showmore#

V logu pivovaru Nymburk je letopočet 1895, což je však spíše novodobá historie, kdy se pivovar stal akciovou společností. Počátky vaření piva v Nymburce ale sahají až do 14. století, kdy král Jan Lucemburský navrátil městu Nymburk mílové právo.

Dnes se v pivovaru Nymburk vaří více než deset druhů piva, převážně pod názvem Postřižinské, podle názvu knihy Postřižiny známého a skvělého spisovatele Bohumila Hrabala, který v pivovaru žil v letech 1919 - 1947 a inspiraci pro svou novelu našel právě ve zdejším pivovaru. Jde především o světlá piva, ale v portfoliu najdete i černé a polotmavé. Všechna piva si zaslouží pozornost a proto jsme je i my zařadili do každé z našich dárkových balení piv.

2 položek celkem
Postřižinská jedenáctka 15l
710 Kč

11 stupňové středně až hluboce prokvašené pivo s plnou chutí, vysokým řízem a čistým chmelovým aroma. Výrazná lahodná hořkost vybízí k dalšímu napití.

NY-JE-15L
30l
Postřižinská jedenáctka - 30l sud piva
Od objednání skladem do 10 dnů (+420 739 606 600)
1 315 Kč

11 stupňové středně až hluboce prokvašené pivo s plnou chutí, vysokým řízem a čistým chmelovým aroma. Výrazná lahodná hořkost vybízí k dalšímu napití.

PO-11-30KEG

Pivovar Nymburk

Pivovar Nymburk je známý svou kvalitní výrobou piva a dodržováním tradičních pivovarských postupů. V pivovaru se vyrábí různé druhy piv, včetně světlého ležáku, polotmavého a tmavého piva. Výroba piva probíhá s pečlivostí a odborností, aby byla zachována vysoká kvalita a vynikající chuť.

#showmore#

Charakteristika piva

Pivovar Nymburk si udržuje své místo mezi českými pivovary a přispívá k bohaté tradici českého pivovarnictví. Jeho výrobky jsou oblíbené jak mezi místními obyvateli, tak mezi turisty, kteří hledají autentický zážitek z českého piva

Zapojení do komunity a udržitelnost

Pivovar Nymburk je hrdý na své zapojení do komunity a udržitelné praktiky. Při výrobě piva dbají na minimalizaci ekologického dopadu a podporu lokálních zdrojů surovin. Pivovar také aktivně spolupracuje s místními organizacemi a dobročinnými projekty, aby přispěl k rozvoji komunity a zlepšení životního prostředí.

Jaké pivo je nejlépe prodávané v pivovaru Nymburk?

  • Nejlépe prodávané pivo v pivovaru Nymburk je Nymburk Světlý Ležák, který je oblíbený pro svou bohatou chutí a tradiční charakter.
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.