Expedujeme každý den do 11:00. Zítra můžete mít balíček doma.

Richard - pivo v Pet

Na této stránce najdete piva v PET lahvích z osobitého Pivovaru Richard. Tak na co ještě čekáte, jděte je omrknout. ;-)

#showmore#

S žízní roste chuť. S chutí roste hruď. Bez velkého srdce to správné pivo neuvaříte. Chce to mít zájem o řemeslo, být puntičkář a postupně ladit každý detail výroby.

Prostě si s tím pivem hrát a vychovávat ho. V Richardovi stále používají tradiční postupy, jak pivo naučit dobrým mravům. Kvasí hezky v otevřených spilkách a trpělivě zraje několik týdnů v tancích. A když dospěje, tak je čestné a upřímné... nefiltrované a nepasterizované.

2 položek celkem
Richard světlá 11°
Richard Zahořklý 11° Bitter - Pet 1l
Momentálně nedostupné (nastavte si hlídání dostupnosti)
85 Kč

U nás je všechno ruční práce, přátelé. Takže se holt někdy stane, že vám ujede ruka a toho blahodárného chmelu tam spadne víc. To je z toho pak člověk dost zahořklý. Nicméně i...

RI-11-PET
Světák
Richard Světák 12° - Pet 1l
Momentálně nedostupné (nastavte si hlídání dostupnosti)
89 Kč

Tohle je nádherně uzrálý světlý ležák. Je třeba jej uložit minimálně na čtyři týdny, aby získal svůj charakter jadrných tónu chmelu a sladu. A během toho odjet, aby to spanilé...

RI-SVE-PET

Pivovar Richard

Pivovar Richard je jednou z předních pivovarnických společností v České republice. S bohatou historií a odborností ve výrobě piva si získal širokou popularitu nejen na domácím trhu, ale i mezinárodně. Tento článek si klade za cíl poskytnout ucelený pohled na Pivovar Richard, jeho historii, výrobní proces, vyhlášená piva, prohlídky pivovaru a další zajímavosti spojené s touto významnou pivovarnickou společností.

#showmore#

Možnosti

Sortiment pivovaru Richard je rozmanitý a zahrnuje různé druhy piv, jako jsou světlá, polotmavá, tmavá, ale také speciální a sezónní piva. Každý druh piva je pečlivě vyroben s ohledem na tradici a kvalitu. Pivovar také usiluje o inovaci a přichází s novými recepturami, aby uspokojil různé vkusové preference svých zákazníků.

Výrobní proces

V Pivovaru Richard se vyrábí pivo tradičním způsobem, s využitím moderních technologií a kvalitních surovin. Každá várka piva je pečlivě kontrolována a lahve jsou plněny ručně, aby se zachovala maximální čerstvost a chuť. Pivovar Richard si zakládá na tradici, ale nebojí se experimentovat s novými recepturami a chutěmi.

Vliv Pivovaru Richard na český pivní průmysl

Pivovar Richard se stal významnou součástí českého pivního průmyslu. Je symbolem kvality a inovace, který inspiruje další pivovary k neustálému zdokonalování svých výrobků. Díky svému úspěchu a popularitě přispěl Pivovar Richard k rozvoji českého řemeslného pivovarnictví.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.