Expedujeme každý den do 11:00. Zítra můžete mít balíček doma.

Moravia - pivo v Pet

Na této stránce najdete piva v PET lahvích z famózního Pivovaru Moravia. Tak na co ještě čekáte, jděte je omrknout. ;-)

#showmore#

Můžeme si tak jen domýšlet, na základě historických fotografií a útržkovitých informací o technologickém vybavení, jaké pivo zde tehdy vyráběli. Odkaz však neznamená nalezení původní receptury piva Moravia v podlaze sladovny.

Ostatně ani sto let stará receptura by nám rekonstrukci chuti neumožnila - suroviny i technologie pro výrobu piva se od té doby značně změnily.

Chuť na pivo se ale nezměnila. Proto chceme samozřejmě nejen vařit, ale také nabízet milovníkům tohoto zlatavého moku k uhašení žízně a prožitkům ve chvílích pohody při posezení s přáteli nad orosenou sklenicí našeho řemeslného piva. Proč řemeslného? Protože u nás vše děláme poctivě, s řemeslným umem, dovedností a úctou k tradici. A přesto, že tradice je pro nás zavazující, chceme vyrábět piva, která budou nad ostatním svým charakterem vynikat. Tedy piva zajímavá, ke kterým se budete rádi vracet.

4 položek celkem
Moravia 11° Zelené - PET 1L
Moravia 11° Zelené - PET 1L
Momentálně nedostupné (nastavte si hlídání dostupnosti)
100 Kč

Tradiční zelený velikonoční speciál, uvařený na oslavu Dne sv. Patrika a velikonočních svátků. Přijemně pitelná speciální jedenáctka s čistě přírodním bylinným extraktem z...

MO-11-ZE
Moravia 11° Rathausbier - PET 1L
Moravia 11° Rathausbier - PET 1L
Momentálně nedostupné (nastavte si hlídání dostupnosti)
90 Kč

Svěží vítr do světa českého ležáku. 11° světlý ležák Rathaus je spojení klasické chuti českého světlého ležáku s vlnou populárních svrchně kvašených piv amerického typu. Z...

MO-RA-1L
Moravia 12° Petrov - PET 1L
Moravia 12° Petrov - PET 1L
Momentálně nedostupné (nastavte si hlídání dostupnosti)
90 Kč

12° světlý nefiltrovaný a nepasterovaný ležák českého typu s výrazně chmelovou a peprnou vůní. Střední až méně plné sladové tělo s výraznou chmelovou chutí a intenzivní...

MO-12-1L
Moravia 11° Punkevní - PET 1L
Moravia 11° Punkevní - PET 1L
Momentálně nedostupné (nastavte si hlídání dostupnosti)
90 Kč

11° světlý ležák. Příjemně pitelné, jednoduché pivo s umírněným chmelením. Věrné přeodbrazu klasického českého ležáku přístupného všem konzumentům.

MO-PU-1L

Pivovar Moravia

Pivovar Moravia je jedním z předních pivovarů v České republice, který se pyšní dlouhou historií a tradičními českými recepturami. Sídlo pivovaru se nachází v malebné krajině Moravy, kde se každý den vaří chutné a autentické české pivo. Pivovar Moravia je známý nejen pro své vynikající pivo, ale také pro své závazky k udržitelnosti a komunitním iniciativám.

#showmore#

Historie Pivovar Moravia

Pivovar Moravia byl založen v roce 1898 skupinou nadšených pivovarníků, kteří měli jediný cíl - vařit pivo nejvyšší kvality. Od svých skromných začátků se pivovar postupně rozrůstal a stával se důležitou součástí českého pivního průmyslu. Zakladatelé pivovaru věřili v tradiční metody vaření piva a pečlivě si střežili své recepty, které se předávaly z generace na generaci.

Tradiční české vaření piva

České pivo je známé po celém světě pro svou vynikající kvalitu a bohatou chuť. Pivovar Moravia se pečlivě drží tradičních českých metod vaření piva. Vaření začíná výběrem kvalitních surovin, jako je vysoce kvalitní slad a chmel. Přesný postup vaření je střežen pivovary, aby se zachovala autenticita českého piva. Výsledkem je lahodné pivo s bohatou pěnou a dokonalou rovnováhou chuti.

Přínos Pivovar Moravia pro udržitelnost

Pivovar Moravia je pevně rozhodnut přispívat k udržitelnosti a ochraně životního prostředí. Pivovar aktivně pracuje na snižování svého ekologického otisku prostřednictvím energetické efektivity, recyklace odpadu a podpory místních zemědělců a dodavatelů. Tím se zajišťuje, že vaření dobrého piva je prováděno s ohledem na životní prostředí.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.