Expedujeme každý den do 11:00. Zítra můžete mít balíček doma.

Topolský pivovar - lahvové pivo

Na této stránce najdete piva v lahvích ze sympatického Topolského Pivovaru. Tak na co ještě čekáte, jděte je omrknout. ;-)

#showmore#

Vaříme poctivá piva stylizovaná do ideální představy našeho sládka o výsledné chuti. Vždy jsou k dispozici světlá dvanáctka – naše „tekuté zlato“ okořeněné Žateckým poloraným červeňákem, polotmavá i světlá jedenáctka a vyvážená standardní desítka. Poté bývají průměrně na čepu tři světové speciály, které se obměňují. V lednici tak najdete minimálně 7 druhů piv, většinou i více. 

6 položek celkem
topolsky blue jazz
Topolská IPL Blue Jazz - láhev 0,75l
Momentálně nedostupné (nastavte si hlídání dostupnosti)
97 Kč

Topolský Blue Jazz - India Pale Lager je spodně kvašená zlatavá dvanáctka středně hořké chuti a ovocného aroma.

TP-BLU-075
WhatsApp Image 2023 05 05 at 13.41.35
Topolský Matěj 12° - 1l Pet
Momentálně nedostupné (nastavte si hlídání dostupnosti)
105 Kč

Světlý ležák uvařený podle receptu vítězného piva ze soutěže Moravia homebrewers meeting 2022, sladové, plné pivo s vyšší bylinnou hořkostí, kterou lehce doplňuje květinové aroma.

TO-MA-UR
Topolský Signál American Pale Ale 13° - láhev 0,75L
Topolský Signál American Pale Ale 13° - láhev 0,75l
Momentálně nedostupné (nastavte si hlídání dostupnosti)
100 Kč

Topolský Signál - American Pale Ale je svrchně kvašená zlatavá třináctka. Ve vůni můžete hledat exotické ovoce a citrusy. Hořkost suchá, ale jemná. Výsledkem je harmonické...

TO-SI-75
Topolský American Brown Ale 11° - láhev 0,75L
Topolský American Brown Ale 11° - láhev 0,75l
Momentálně nedostupné (nastavte si hlídání dostupnosti)
104 Kč

American Brown Ale je zastudena chmelené sladově plné pivo, jež je ale velmi suché a hořké. Ve vůni jsou cítit broskve a karamel, v chuti kakaové boby.

TO-AB-75
Topolský Most Pale Ale 12° - láhev 0,75L
Topolský Most Pale Ale 12° - láhev 0,75l
Momentálně nedostupné (nastavte si hlídání dostupnosti)
95 Kč

Most mezi dvěma světy. Dekokčně vařené na 1 rmut, ale ze sladu Pale Ale. Použití českého chmele Most, který má ale charakteristiku amerických chmelů. Světlé, svrchně kvašené,...

TO-MO-75
Topolský Styrian Wolf Pale Ale 12° - láhev 0,75L
Topolský Styrian Wolf Pale Ale 12° - láhev 0,75l
Momentálně nedostupné (nastavte si hlídání dostupnosti)
95 Kč

Zajimávé spojení Slovinského a Českého chmelu. Vařené dekokčně jako ležák. Ve vůni mužete najít exotické ovoce jako mango doplněné o aroma květin a chmelových pryskyřic. Chuť je...

TO-SW-75

Topolský Pivovar

Topolský Pivovar je jednou z nejvýznamnějších pivovarských destinací v České republice. Tato pivovarská tradice sahá až do minulosti a pyšnící se svou historií přitahuje milovníky dobrého piva z celého světa. Nachází se v malebné části kraje a jeho jedinečná atmosféra a chuťové zážitky si získaly srdce mnoha návštěvníků.

#showmore#

Nabídka

Pivovar nabízí širokou škálu pivních stylů, včetně světlého, polotmavého a tmavého piva. Všechna piva jsou vařena tradičními postupy a s použitím kvalitních surovin. Kromě klasických piv nabízí Topolský pivovar také sezónní speciály a experimentální piva, která uspokojí i náročné pivní gurmány.

Dění na místě

Kromě pivovaru samotného zde najdete také pivnici a restauraci, kde si můžete vychutnat nejen výborné pivo, ale i tradiční českou kuchyni. Pro milovníky piva jsou zde pořádány také různé degustační akce a festivaly, které nabízejí možnost ochutnat širokou škálu piv z různých českých i zahraničních pivovarů.

Lokální suroviny a kvalita

Pro výrobu piva se v Topolském Pivovaru používají pouze nejkvalitnější suroviny, včetně českého chmele, ječmene a vody. Tato kombinace zaručuje vysokou kvalitu a autentičnost piva. Pivovar také pečlivě kontroluje každý krok výrobního procesu, aby byla zajištěna konzistentní kvalita v každé láhvi a sudu

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.