Expedujeme každý den do 11:00. Zítra můžete mít balíček doma.

Nymburk - lahvové pivo

Na této stránce najdete lahváče z vymazleného Pivovaru Nymburk. Tak na co ještě čekáte, jděte je omrknout. ;-)

#showmore#

V logu pivovaru Nymburk je letopočet 1895, což je však spíše novodobá historie, kdy se pivovar stal akciovou společností. Počátky vaření piva v Nymburce ale sahají až do 14. století, kdy král Jan Lucemburský navrátil městu Nymburk mílové právo.

Dnes se v pivovaru Nymburk vaří více než deset druhů piva, převážně pod názvem Postřižinské, podle názvu knihy Postřižiny známého a skvělého spisovatele Bohumila Hrabala, který v pivovaru žil v letech 1919 - 1947 a inspiraci pro svou novelu našel právě ve zdejším pivovaru. Jde především o světlá piva, ale v portfoliu najdete i černé a polotmavé. Všechna piva si zaslouží pozornost a proto jsme je i my zařadili do každé z našich dárkových balení piv.

9 položek celkem
Postřižinská Jedenáctka
19 Kč

11 stupňové středně až hluboce prokvašené pivo s plnou chutí.

NYM-PJ-05
Pivo Postřižinské Francinův Ležák
21 Kč

Prémiové středně až hluboce prokvašené pivo s vysokým řízem a bohatou pěnivostí. Charakteristická je plná mírně nasládlá chuť s příjemně hořkým dozníváním.

NYM-FL-05
Pivo Postřižinské Něžný Barbar
21 Kč

13 stupňový polotmavý speciál, který přídavkem speciálního sladu získává příjemný karamelový nádech a sytou jantarovou barvu.

NYM-BAR-05
Pivo Postřižinské Bogan
21 Kč

13 stupňové světlé hluboce prokvašené speciální pivo s plnou vyváženou chleb- natou chutí a výraznou lahodnou hořkostí.  

NYM-BOG-05
Postřižinské Pepinova desítka
Postřižinská Pepinova desítka
Momentálně nedostupné (nastavte si hlídání dostupnosti)
17 Kč

Tradiční středně až hluboce prokvašené výčepní pivo s vyváženou chutí a jemnou hořkostí.

NYM-PD-05
Sada 6 českých speciálů
Sada 6 českých speciálů
Momentálně nedostupné (nastavte si hlídání dostupnosti)
452 Kč

Pouze osobní odběr Sada 6 českých speciálů obsahuje výběr 6 skvělých různých piv v 0,5l sklo z českých pivovarů ve dřevěné bedně s odnosnými provázky a vypáleným logem DOMÁCÍ...

SA-6-SP
Pivní koš
Novinka + Dárek zdarma
750 Kč

Pouze osobní odběr Výběr 6 skvělých různých piv v 0,5l láhvi z českých pivovarů a něco k zakousnutí v pleteném košíku s uchy - parádní dárkové balení piva, které potěší každého...

SA-6L-KOS
Hrabalův ležák postřižinské
Hrabalův ležák postřižinské
Momentálně nedostupné (nastavte si hlídání dostupnosti)
21 Kč

Pivo, které se vaří od roku 2014 na počest oslav 100. výročí narození spisovatele Bohumila Hrabala. Neváhejte vyzkoušet.

NYM-HL-05
Postřižinské výčepní pivo
Postřižinské výčepní
Na objednávku (nastavte si hlídání dostupnosti)
14 Kč

Středně prokvašené pivo se střední plností a jemnou hořkostí. Příjemný říz a čistá vůně zaručují osvěžující chuť

NYM-VYC-05

Pivovar Nymburk

Pivovar Nymburk je známý svou kvalitní výrobou piva a dodržováním tradičních pivovarských postupů. V pivovaru se vyrábí různé druhy piv, včetně světlého ležáku, polotmavého a tmavého piva. Výroba piva probíhá s pečlivostí a odborností, aby byla zachována vysoká kvalita a vynikající chuť.

#showmore#

Charakteristika piva

Pivovar Nymburk si udržuje své místo mezi českými pivovary a přispívá k bohaté tradici českého pivovarnictví. Jeho výrobky jsou oblíbené jak mezi místními obyvateli, tak mezi turisty, kteří hledají autentický zážitek z českého piva

Zapojení do komunity a udržitelnost

Pivovar Nymburk je hrdý na své zapojení do komunity a udržitelné praktiky. Při výrobě piva dbají na minimalizaci ekologického dopadu a podporu lokálních zdrojů surovin. Pivovar také aktivně spolupracuje s místními organizacemi a dobročinnými projekty, aby přispěl k rozvoji komunity a zlepšení životního prostředí.

Jaké pivo je nejlépe prodávané v pivovaru Nymburk?

  • Nejlépe prodávané pivo v pivovaru Nymburk je Nymburk Světlý Ležák, který je oblíbený pro svou bohatou chutí a tradiční charakter.
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.