Expedujeme každý den do 11:00. Zítra můžete mít balíček doma.

Dárek k Valentýnu pro muže

Co dát muži, který má vše? Hledáte TOP Valentýnský dárek pro muže? Zapomeňte na klasické dárky! Degustační sada piv je chutný, osobní i originální dárek.

6 položek celkem
Kazeta 1
832 Kč

Dárková kazeta s paštikami, které se dříve běžně objevovaly na každém statku. Sada je doplněná o lahev přívlastkového vína.

VID-SEV-KA
darkova sada valentyn
+ Dárek zdarma
535 Kč

Pokud váš partner má rád pivo, pak pivní dárková sada může být skvělým dárkem k Valentýnu.

DA-VA-01
darkova sada valentyn deluxe
+ Dárek zdarma
775 Kč

Pokud váš partner má rád pivo, pak pivní dárková sada může být skvělým dárkem k Valentýnu.

DA-VA-DE
v1
+ Dárek zdarma
429 Kč

Objevte ideální valentýnský dárek pro muže: exkluzivní degustační sada českých piv z prestižních pivovarů. Perfektní kombinace - láska a chuť v jednom!

PI-PL-91
Vlastní obrázek
490 Kč

Design na tričko, nám můžete poslat na e-mailovou adresu - info@domaci-pivoteka.cz -. Jako předmět zprávy uveďtě číslo objednávky, které se vám ukáže po odeslání objednávky...

5623/M
Vlastní text
459 Kč

Nápis na tričko, nám můžete vložit do poznámky pro prodejce ve třetím kroku před odesláním objednávky. Základní tričko každého pánského šatníku. Materiál obsahuje viskózu,...

5620/M

Valentýn se blíží a každá žena chce svému partnerovi připravit něco speciálního. Ačkoli je tradičně spojen s romantickými gesty jako květinami nebo čokoládou, je možné, že váš muž ocení něco méně tradičního, ale o to víc originálního. Když jde o to, najít ten pravý dárek, který by ocenil každý chlap, degustační sada piv je téměř jistým způsobem, jak skórovat velké body. 

Dárek, který nadchne

Česká republika je známá svou bohatou pivní kulturou. Pivo je nejen oblíbeným nápojem, ale také oblíbeným dárkem. Malé české pivovary se v posledních letech stávají stále populárnějšími, protože nabízejí kvalitní, řemeslná piva, která jsou vyráběná s láskou a umem.

Valentýnská sada zahrnuje obvykle několik různých druhů piva, což dává vašemu partnerovi možnost objevit nové chutě a aromata. Od světlých ležáků až po robustní stouty, dárková balení nabízejí jedinečnou směsici toho nejlepšího z českého pivovarnictví. 

Dárek pro oba

Degustační sada je více než jen lahůdkou. Je to také způsob, jak trávit kvalitní čas společně. Piva můžete ochutnávat ve dvou, diskutovat o jednotlivých nuancích chuti a tím se ještě více sblížit. Není to jen o pivu; je to také o sdílení zážitků a vytváření vzpomínek.

Koupí těchto piv také podpoříte místní podnikatele a řemeslníky. Ve světě, kde velké korporace často dominují, je skvělé, když můžeme podpořit malé pivovary, které se snaží zachovat kvalitu a tradici českého pivovarnictví.

Valentýn a muži

Valentýn je den, kdy chceme ukázat svým blízkým, jak moc nám na nich záleží. Jestliže váš partner ocení dobré pivo, nebude existovat lepší možnost, jak mu to ukázat, než skvělá degustační sada piv.

A věřte nám, tento dárek bude trefou do černého.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.