S DPD expedujeme každý den přijaté objednávky do 11:00. Zítra můžete mít balíček doma.

Trutnov - lahvové pivo

Na této stránce najdete piva v lahvích z výtečného Pivovaru Krakonoš - Trutnov. Tak na co ještě čekáte, jděte je omrknout. ;-)

#showmore#

Historie vaření piva sahá v Trutnově až do 13. století. V roce 1582, což je letopočet založení pivovaru, se tehdejší trutnovští právovárečníci sjednotily do měšťanského pivovaru. 

V současnosti od roku 1994 provozuje pivovar společnost Krakonoš spol. s r.o. Pivovar vaří 5 druhů spodně kvašených nepasterizovaných piv, z toho 4 celoročně a 14° světlý speciál pak pouze na velikonoce a vánoce. Vodu pivovar používá vlastní, z 80 metrů hluboké studny, kterou zásobují krkonošské prameny.

Jako jeden z mála pivovarů se Krakonoš může pyšnit distribucí i malých sudů o objemu 10 litrů, což v dnešní době ocení nejeden domácí piják piva.

 

3 položek celkem
Trutnov Krakonoš 11°
Trutnov Krakonoš 11°
Momentálně nedostupné (nastavte si hlídání dostupnosti)
18 Kč

Nižší velmi jemný říz, nižší plnost. V chuti sladové, lehce máslové. Hořkost je střední, s lehce bylinnými tóny. Doznívání je sladové, s velmi lehkým bylinným a máslovým nádechem.

KRAK-11-05
Krakonoš 14° Velikonoční
Krakonoš 14° Velikonoční
Momentálně nedostupné (nastavte si hlídání dostupnosti)
19 Kč

Spodně kvašené silné plné nepasterované pivo s vyšším obsahem alkoholu, vyváženou plností a příjemným sladovým nástupem s jemně doznívající hořkostí. Pivo je vařeno pouze pro...

KR-14-05
Trutnov Krakonoš 12°
Trutnov Krakonoš 12°
Momentálně nedostupné (nastavte si hlídání dostupnosti)
19 Kč

Střední jemný říz, střední plnost. V chuti sladší, sladové, se střední ostřejší hořkostí a kořenitě chmelovými tóny. Doznívání je kořenitě chmelové a sladší sladové.

KRA-12-05

Pivovar Krakonoš v Trutnově

Pivovar Krakonoš v Trutnově je jedním z nejznámějších pivovarů v České republice. Tento pivovar se pyšní bohatou historií a dlouholetou tradicí ve výrobě kvalitního piva. V tomto článku se podíváme blíže na Pivovar Krakonoš v Trutnově, jeho historii, nabízené pivo a další zajímavosti.

#showmore#

Historie Pivovaru

Pivovar Krakonoš v Trutnově má kořeny hluboko ve středověku. Byl založen v roce 1582 a od té doby se stal nedílnou součástí místní kultury a tradice. Během staletí si pivovar získal vynikající pověst díky svým kvalitním surovinám a řemeslnému zpracování.

Vaření piva

V Pivovaru Krakonoš se pivo vaří podle tradičních postupů, které byly předány z generace na generaci. Mistři pivovarnictví pečlivě vybírají nejkvalitnější slad, chmel a kvasnice, aby dosáhli dokonalé chuti a vůně. V průběhu vaření se dbá na každý detail, aby vzniklo výjimečné pivo s charakteristickými vlastnostmi.

Ocenění a uznání

Pivovar Krakonoš obdržel řadu ocenění a uznání za svou kvalitu. Jeho piva jsou často hodnocena na mezinárodních soutěžích a získávají vysoká ocenění od odborníků i veřejnosti. Tyto prestižní ceny potvrzují vynikající řemeslnou práci, kterou pivovar vykonává.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.
×

Splátková kalkulačka ESSOX