Expedujeme každý den do 11:00. Zítra můžete mít balíček doma.

Pivovary Lobkowicz - sudové pivo

Na této stránce najdete piva v soudku ze "šlechtického" Pivovaru Lobkowicz. Tak na co ještě čekáte, jděte je omrknout. ;-)

 #showmore#

Jejich vlajková loď, prémiová značka s odkazem šlechtického rodu Lobkowicz.
Značka Lobkowicz nabízí možnost širokého výběru. Světlý, černý a polotmavý ležák vznikají léty ověřeným, tradičním dvourmutovým způsobem vaření. Kvasí v otevřených spilkách a leží patřičnou dobu v ležáckých sklepích. Do portfolia značky patří i moderní, svrchně kvašená piva IPA a pšeničné pivo. Značka Lobkowicz nabízí také velmi oceňované nealkoholické pivo, ochucená nealkoholická piva a výtečný cider. Piva Lobkowicz pravidelně získávají ocenění na degustačních soutěžích v ČR i zahraničí.

1 položek celkem
Rychtar 15l
Novinka
Rychtář Grunt 11° - sud 15l
Od objednání skladem do 10 dnů (+420 739 606 600)
770 Kč

Pivo je charakteristické jemně aromatickou hořkostí, vysokou pitelností, výborným řízem a pěnivostí. Při jeho vaření používámehlávkový žatecký chmel.

RY-11-15KEG

Pivovar Lobkowicz

Pivovar Lobkowicz, umístěný v malebném prostředí Českého Krumlova, je jedním z předních pivovarů v České republice. S dlouhou historií a bohatým dědictvím nabízí tento pivovar nejen vynikající české pivo, ale také autentický zážitek pro všechny milovníky piva.

#showmore#

Historie pivovaru Lobkowicz

Svou historií sahající až do 15. století je Pivovar Lobkowicz jedním z nejstarších pivovarů v České republice. Založený šlechtickým rodem Lobkowiczů, pivovar se postupně rozrostl a stal se jedním z nejvýznamnějších pivovarů ve střední Evropě.

Tradiční české pivovarnictví

Pivovar Lobkowicz si zakládá na dodržování tradičních českých pivovarských postupů. Pivovarníci pečlivě střeží tajemství vaření piva a využívají přírodních surovin, jako je český chmel a kvalitní slad, aby dosáhli vynikající chuti a aroma piva.

Druhy piva v pivovaru Lobkowicz

Pivovar Lobkowicz je známý svými různými druhy piva, které uspokojí každého pivního nadšence. Nabízí širokou škálu stylů, jako je světlé pivo, tmavé pivo, polotmavé pivo a další speciální edice. Každé pivo je vařeno s precizností a vášní, aby se zajistil dokonalý chuťový zážitek.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.