Expedujeme každý den do 11:00. Zítra můžete mít balíček doma.

Nachmelená opice - lahvové pivo

Na této stránce najdete různé lahváče známého Pivovaru Nachmelená Opice. Tak na co ještě čekáte, jděte je omrknout. ;-)

Je to nezávislý řemeslný (CRAFT) pivovar založený roku 2015 rodinou Valentů z Krnova a rodinou Kuřeců zastoupenou sládkem Michalem Kuřecem z nedalekého Města Albrechtic.

#showmore#

Rodina Valentů vlastnila objekt haly v bývalé textilce Karnola v Krnově a Michal Kuřec zase pivovarství studoval a pak sbíral zkušenosti v Pivovarech Lobkowicz jako technolog. V roce 2014 slovo dalo slovo a na podzim 2015 byly uvařeny první várky piva pod značkou Nachmelená Opice v Krnově. Cílem pivovaru Nachmelená Opice je dělat lidem radost prostřednictvím piva a značky. Vaříme spodně kvašená piva, ale převážně se zaměřujeme na svrchně kvašená piva, rádi objevujeme nové a netradiční pivní styly. To vše se snažíme dělat s láskou a pokorou k řemeslu.

5 položek celkem
Pivo Nachmelená opice 0,7sklo
95 Kč

Tradiční český ležák spodně kvašený, vařený dvourmutovým způsobem s jemnou hořkostí způsobenou českými odrůdami chmelů žatecký poloranný červeňák (ŽPČ) a Premiant.

OPI-11-075
Pivo Nachmelená opice Sun APA 12° sklo
109 Kč

Svrchně kvašené pivo stylu American Pale Ale. Zlatavá barva, příjemná plnost, osvěžující hořkost a aroma květin, ovoce a citrusů po amerických chmelech Cascade, Amarillo a Mosaic.

OPI-SUN-075
Pivo Nachmelená opice IPA 14° 0,75 sklo
115 Kč

Nachmelená opice IPA 14° Vznešený pivní styl IPA s americkými chmely. Svrchně kvašené pivo s výrazným aroma po pryskyřici (až borovici), citrusech a tropickém ovoci. Typická je...

OPI-IPA-075
nachmelena opice session ipa
Nachmelená opice Session IPA 11° - láhev 0,75l
Momentálně nedostupné (nastavte si hlídání dostupnosti)
125 Kč

Pivní styl Session IPA představuje lehčí pitelnější verzi stylu IPA s 4,7% alkoholu. Pivu dominuje ovocně chmelové aroma, chuť je spíše suchá a hořká v doznívání. K chmelení...

NO-S-IPA-075
nachmelena opice neipa
Novinka
Nachmelená opice Neipa 15° Strata&Talus - láhev 0,75l
Na objednávku (nastavte si hlídání dostupnosti)
140 Kč

Pivní styl NEIPA (New England IPA) nebo-li hazy IPA. Pivo je charakteristické svým silným zákalem po použití ovesných a pšeničných vloček, nižší hořkostí a ovocným až tropickým...

4391

Pivovar Nachmelená Opice

Pivovar Nachmelená Opice je renomovaným českým pivovarem, který se specializuje na výrobu kvalitního piva. Pivovar má bohatou historii, nachází se v malebné lokalitě a je známý pro své unikátní a chutné pivo. V tomto článku se podíváme blíže na Pivovar Nachmelená Opice, jeho nabídku piv, proces vaření piva, spojení s komunitou, možnost návštěvy pivovaru a jeho budoucí plány.

#showmore#

Lokalita a prostředí

Pivovar Nachmelená Opice se nachází v malebné vesnici obklopené přírodou. Jeho poloha v blízkosti hor a lesů dodává pivu zvláštní chuť a charakter. Pivovar dbá na udržitelnost a snaží se minimalizovat svůj dopad na životní prostředí. Využívá obnovitelné zdroje energie a pečlivě se stará o správu odpadů.

Hlavní hodnoty a filosofie pivovaru

Pivovar Nachmelená Opice klade důraz na tři hlavní hodnoty: kvalitu, inovaci a komunitu. Jejich cílem je vařit pivo nejvyšší kvality, které potěší i ty nejnáročnější pivní znalce. Pivovar neustále experimentuje s novými recepty a technikami, aby přinesl do světa piva nové chutě a zážitky. Důležitou součástí filosofie pivovaru je také aktivní zapojení do místní komunity a podpora charitativních projektů

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.