Expedujeme každý den do 11:00. Zítra můžete mít balíček doma.

Kamenice - pivo v Pet

Na této stránce najdete piva v PET lahvích ze zkušeného Pivovaru Kamenice nad Lipou. Tak na co ještě čekáte, jděte je omrknout. ;-)

#showmore#

Pivo se v Kamenici vařilo od 15. století. Dlouho drželi právo várečné měšťané. Na počátku 17. století převzala vaření piva vrchnost a vznikl první pivovar při zámku.

Tvář dnešnímu pivovaru pak vtiskla velká přestavba barona Geymüllera, která proběhla v letech 1860 – 61. Projekt to byl megalomanský a podle pivovarských znalců v mnoha věcech atypický. Budování v Kamenici částečně zavdalo impulz k modernizaci okolních konkurenčních pivovarských provozů, takže zamýšlená kapacita 20 000 hl nebyla nikdy dosažena. Pivovar s utaženým opaskem úspěšně přežil dvě světové války, aby mu po té druhé srazilo vaz znárodnění a nástup komunistického režimu. Definitivní uzavření proběhlo 30. 6. 1947.

2 položek celkem
Kamenicka 12°
Kamenická 12° - Pet 1l
Momentálně nedostupné (nastavte si hlídání dostupnosti)
93 Kč

Kamenická 12 je spodně kvašené pivo Plzeňského typu uvařené tradiční technologií ze tří druhů sladu, chmelené odrůdami Premiant a Žatecký poloraný červeňák. Vyznačuje se...

KA-12-PET
Kamenicka 11
Kamenická 11° - Pet 1l
Momentálně nedostupné (nastavte si hlídání dostupnosti)
90 Kč

Kamenická 11 je spodně kvašené pivo Plzeňského typu uvařené tradiční technologií ze tří druhů sladu, chmelené odrůdami Magnum a Žatecký poloraný červeňák. Vyznačuje se zlatavou...

KA-11-PET

Pivovar Kamenice nad Lipou

Pivovar Kamenice nad Lipou je tradiční český pivovar, který se nachází v malebném městě Kamenice nad Lipou. Tato pivovarnická perla, která se může pochlubit bohatou historií, je oblíbeným cílem milovníků dobrého piva z celého světa. Své unikátní receptury, závazek kvalitě a vášeň pro řemeslné vaření piva činí z Pivovaru Kamenice nad Lipou jednoho z nejuznávanějších producentů v České republice.

#showmore#

Unikátní piva Pivovaru Kamenice nad Lipou

Pivovar Kamenice nad Lipou se může pyšnit širokou škálou pivních stylů. Jejich tradiční český plzeňský ležák je velmi oblíbený pro svou svěžest, chmelovou hořkost a vyváženost. Pivovar také pravidelně uvádí na trh speciální limitované edice piv, které jsou vyrobeny s použitím neobvyklých ingrediencí a metod.

Chuť Pivovaru Kamenice nad Lipou

Pivo z Pivovaru Kamenice nad Lipou se vyznačuje bohatými chutěmi a charakteristickými aroma. Jejich plzeňský ležák nabízí jemnou sladovou sladkost, svěží chmelovou hořkost a příjemně vyvážený dozvuk. Doporučujeme podávat tento ležák k tradičním českým pokrmům, jako je vepřová pečeně nebo trdelník.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.