S DPD expedujeme každý den přijaté objednávky do 11:00. Zítra můžete mít balíček doma.

Pivovar U Fleků - pivo v Pet

Na této stránce najdete piva v PET lahvích z časem prověřeného Pivovaru U Fleků. Tak na co ještě čekáte, jděte je omrknout. ;-)

#showmore#

První písemná zmínka o podniku se datuje do roku 1499, kdy dům koupil sladovník Vít Skřemenec. Pivovar U Fleků je  jedním z mála pivovarů ve střední Evropě, kde se pivo vaří bez přestávky déle než 500 let. S nástupem komunismu byl podnik znárodněn. Původní majitelé (rodina Brtníků) jej získali zpět po pádu režimu v roce 1991.Atmosféru starobylého domu podtrhuje výzdoba i stylové zařízení hostinských místností a všech sálů. Od nejproslulejšího a osobitého sálu Akademie, kde se v minulém století scházely známé postavy české kultury, přes Václavku s barevnými vitrážemi až po Rytířský sál upravený a zařízený v romantickém duchu.

2 položek celkem
U Fleků - světlý ležák - PET 1,5L
U Fleků - světlý ležák - PET 1,5L
Momentálně nedostupné (nastavte si hlídání dostupnosti)
150 Kč

Světlý ležák z Pivovaru U Fleků Je to k nevíře, ale je to skutečně tak - po dlouhým 177 letech se v pivovaru U Fleků zrodilo světlé pivo! Co by na to asi řekl legendární sládek...

UF-SV-PET
U Fleků - tmavý ležák - PET 1,5L
U Fleků - tmavý ležák - PET 1,5L
Momentálně nedostupné (nastavte si hlídání dostupnosti)
150 Kč

Tmavý ležák z Pivovaru U Fleků perfektně vyvážené pivo s vysokou pitelností, vonící kvasnicemi a kávou, s jemným a přirozeným řízem, jeho tělo tvoří chutě kávy, karamelu,...

UF-TM-PET

Pivovar U Fleků

Pivovar U Fleků, nacházející se v historickém centru Prahy, je jedním z nejznámějších a nejstarších pivovarů v České republice. S více než 500 lety historie se tato pivnice stala ikonou českého pivovarnictví a láká návštěvníky z celého světa. Přicházejí sem hledat autentický zážitek a vychutnat si vynikající české pivo.

#showmore#

Historie pivovaru U Fleků

Svou historii sahající až do roku 1499 je Pivovar U Fleků jedním z nejstarších stále fungujících pivovarů na světě. Původně sloužil jako malá rodinná pivnice, ale postupem času se stal oblíbeným místem setkávání a posléze i významným pivovarem.

Tradiční české pivovarnictví

Pivovar U Fleků si zakládá na zachování tradičních českých pivovarnických postupů. Starobylé receptury a pečlivě střežená tajemství přípravy piva jsou předávána z generace na generaci, aby se zajistila konzistence a kvalita výrobku.

Různé druhy piva v pivovaru U Fleků

V pivovaru U Fleků můžete ochutnat širokou škálu piva, včetně tradičních českých stylů jako je tmavý ležák nebo světlý ležák. Každé pivo je vařeno s láskou a pečlivostí, aby se zajistil vynikající chuťový zážitek.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.
×

Splátková kalkulačka ESSOX