Expedujeme každý den do 11:00. Zítra můžete mít balíček doma.

Pivovar Zubr - sudové pivo

Na této stránce najdete piva v soudku ze silného Pivovaru Zubr. Tak na co ještě čekáte, jděte je omrknout. ;-)

#showmore#

V pivovaru Zubr se již od roku 1998 vaří pivo pod taktovkou sládkové Ing. Nataši Rouskové.
Pouze díky dodržování klasických výrobních postupů, použití vybraných regionálních surovin a zejména pak díky lidem, kteří vaří pivo s láskou a maximální péčí, může vzniknout pivo s dobrou pitelností, správným řízem a chutí. O tom svědčí řada prestižních ocenění, která jsou důkazem dlouhodobě vysoké kvality piva ZUBR, a my jsme na ně patřičně hrdí.

Nataša Rousková, sládek pivovaru Zubr.

2 položek celkem
zubr grand 30l
Zubr 11° Grand - 30l sud
Momentálně nedostupné (nastavte si hlídání dostupnosti)
1 490 Kč

Světlý ležák s vyšší plností a zlatou barvou, který vyniká výraznou lahodnou hořkostí. Každou várku chmelí podle prvorepublikové receptury na čtyřikrát v přesně daných časech a...

5296
Zubr grant 11 15l (1)
Zubr Grand 11° - sud 15l
Od objednání skladem do 10 dnů (+420 739 606 600)
790 Kč

Světlý ležák s vyšší plností a zlatou barvou, který vyniká výraznou lahodnou hořkostí. Každou várku chmelí podle prvorepublikové receptury na čtyřikrát v přesně daných časech a...

ZU-GR-15KEG

Pivovar Zubr

Pivovar Zubr je jednou z nejvýznamnějších pivovarnických značek v České republice. S více než stoletou tradicí a vášní pro vaření piva nabízí Zubr nejenom špičkovou kvalitu, ale i autentický zážitek ze světa českého pivovarnictví.

#showmore#

Historie Pivovaru Zubr

Pivovar Zubr se nachází ve městě Plzeň, které je považováno za kolébku českého piva. Historie pivovaru sahá až do roku 1872, kdy byl založen jako malý rodinný podnik. Od té doby se Zubr stal jedním z nejvýznamnějších pivovarů v regionu a získal si pověst jako producent prvotřídního piva.

Proces vaření piva v Pivovaru Zubr

Vaření piva v Pivovaru Zubr je precizní proces, který se řídí tradičními postupy a používá nejkvalitnější suroviny. Pivovar se zaměřuje na udržení vysoké úrovně kontroly kvality od začátku až do konce výrobního procesu. Každá šarže piva je pečlivě kontrolována a degustována, aby se zajistila dokonalá chuť a aroma.

Závazek Pivovaru Zubr kvalitě

Pivovar Zubr klade velký důraz na kvalitu svých piv. Používá pouze nejlepší suroviny, pečlivě vybírané z domácích i zahraničních zdrojů. Kromě toho se pivovar řídí tradičními řemeslnými postupy, které zajišťují vysokou úroveň kvality a autenticitu.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.