Expedujeme každý den do 11:00. Zítra můžete mít balíček doma.

pivovar Žatec - láhev 0,75

Na této stránce najdete piva v lahvích 0,75l z kouzelného Pivovaru Žatec. Tak na co ještě čekáte, jděte je omrknout. ;-)

#showmore#

Založení pivovaru v Žatci se datuje do roku 1801, nepatří tedy k nejstarším, nicméně kde jinde už by se mělo vařit skvělé pivo, než v oblasti vyhlášené pro pěstování nejoblíbenějšího chmele - Žateckého poloraného červeňáku. Vaří se zde 12 druhů piva, z toho 3 piva bezlepkové. Za zmínku pak stojí především speciál 7 Schod a ležák Cornish Steam Lager vyrobený dle receptury z anglického Cornwallu.

Ani piva z žateckého pivovaru neunikly pozornosti našich dárkových balení piv vhodných jako dárek pro pivaře - přesvědčte se sami.

 

4 položek celkem
zatecka 11
Žatecká 11° - láhev 0,75l
Momentálně nedostupné (nastavte si hlídání dostupnosti)
95 Kč

Vlajková loď Žateckého pivovaru, vařeno klasickým dvourmutovým postupem. Světle zlatá barva, hustá bílá pěna, střední plnost a vůně Žateckého poloraného červeňáku, tak má...

ZA-11-075
zatec plavcik
Žatec Plavčík - láhev 0,75l
Momentálně nedostupné (nastavte si hlídání dostupnosti)
90 Kč

Naše spodně kvašená desítka, která je navíc obohacena o studené chmelení odrůdou Mosaic. Studené chmelení dodá pivu příjemně citrusovou chuť a vůni.

ZA-PL-075
sedmy schod
Žatec Sedmý schod - láhev 0,75l
Momentálně nedostupné (nastavte si hlídání dostupnosti)
100 Kč

Toto pivo je uvařeno dle originální receptury a za použití všech původních surovin. V profilu piva dominuje plná sladová chuť, výrazná hořkost a aroma žateckých chmelů...

ZA-SS-075
zatec apa
Sedmý schod 12° APA - Láhev 0,75l
Momentálně nedostupné (nastavte si hlídání dostupnosti)
117 Kč

První svrchně kvašené pivo z Žateckého pivovaru. Jedná se o dvanácti stupňové pivo s vyšším řízem, nižší hořkostí a příjemnou vůní, kterou dodává za studena přidaný chmel. Po...

ZA-APA-075

Pivovar Žatec

Pivovar Žatec je jednou z nejstarších a nejznámějších pivovarnických značek v České republice. S dlouhou historií sahající až do středověku, tento pivovar si získal pověst díky svému tradičnímu řemeslnému přístupu a vynikajícím pivům.

#showmore#

Historie pivovaru

Historie pivovaru Žatec sahá až do roku 1801, kdy byl založen. Od té doby pivovar prošel mnoha změnami a inovacemi, ale vždy se držel tradice vaření kvalitního piva. Během své dlouhé historie pivovar Žatec získal uznání a ocenění jak na domácím trhu, tak i mezinárodně.

Proces vaření piva

Vaření piva je složitý proces, který vyžaduje pečlivé měření, míchání a fermentaci. Pivovar Žatec se drží tradičních metod vaření piva, které byly předávány z generace na generaci. Pivovar pečlivě sleduje každý krok procesu a dbá na zachování konzistentní kvality piva.

Slavná piva

Pivovar Žatec je známý svými vynikajícími pivy, která mají charakteristickou chuť a vůni. Mezi nejznámější piva z pivovaru Žatec patří Žatecký chmel, který je vyrobený z místního chmele a má jemnou hořkost a aroma. Dalším populárním pivem je Žatecký ležák, který je vyrobený z vybraných surovin a nabízí osvěžující chuť.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.