Expedujeme každý den do 11:00. Zítra můžete mít balíček doma.

Likéry

Zde najdete nabídku lahodných, jemných a přesto výrazných likérů z našich řad. Ta krásná vůně, a ta čistá chuť spolu roztančí Vaše chuťové pohárky. Asi tak, jak to s lidmi dělá dobrá hudba na diskotéce.

2 položek celkem
Regent Meister - Knížecí likér - láhev 0,7L
389 Kč

Regent Meister Knížecí likér je vynikajícím digestivem s příjemnou, jemnou ostrostí a dlouhou dochutí. Nejlépe si ho vychutnáte ledově namražený.

RE-ME-07
Regent Green - Peprmintový likér - láhev 0,7L
Regent Green - Peprmintový likér - láhev 0,7l
Od objednání skladem do 10 dnů (+420 739 606 600)
389 Kč

Regent Green Peprmintový likér se vyznačuje výraznou mentolovou vůní a chutí. Nejlépe si ho vychutnáte čistý a namražený.

RE-GR-07

Likéry jsou alkoholické nápoje s příjemnou sladkou chutí a silnou vůní. Mají dlouhou historii a jsou oblíbené po celém světě. V České republice jsou likéry součástí bohaté tradice a kultury. Regent likéry jsou jednou z nejoblíbenějších značek likérů v České republice.

Bylinné likéry

Bylinné likéry jsou vytvořeny pomocí směsi aromatických bylin a koření. Tyto likéry mají často léčivé účinky a jsou oblíbené pro svůj hořkosladký profil.

Speciální vlastnosti likérů Regent

Likéry Regent jsou vyrobeny z vysoce kvalitních surovin a jejich výrobní proces je pečlivě kontrolován. Mají přirozené aroma a chuť, která je důsledkem dlouhodobé tradice a zkušeností.

Nejlepší způsoby, jak si vychutnat likéry

Likéry lze konzumovat různými způsoby, ať už samotné nebo ve směsi s dalšími ingrediencemi. Zde jsou některé způsoby, jak si vychutnat likéry:

Tradiční způsoby podávání

Likéry se často podávají jako aperitiv nebo digestiv. Podávají se v malých sklenicích nebo sklenkách a konzumují se pomalu, aby se vychutnala jejich chuť a aroma.

Oblíbené likérové koktejly

Likéry se také často používají k přípravě různých koktejlů. Mezi oblíbené koktejly patří Margarita, Cosmopolitan, Mojito a mnoho dalších. Tyto koktejly mají vynikající chuť a jsou oblíbené na večírcích a v barech.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.