S DPD expedujeme každý den přijaté objednávky do 11:00. Zítra můžete mít balíček doma.

Dárkové sady vín

Otevřete dveře do světa elegance s dárkovými sadami vín, které jsou dokonalým vyjádřením vašeho vkusu a uznání pro ty, kteří si zaslouží něco výjimečného. Každá sada je pečlivě sestavena s myšlenkou na jedinečnost a kvalitu, aby přinesla nezapomenutelný zážitek z degustace.

Sestavte si svou vlastní dárkovou sadu vín a pochutin!

Hledáte dokonalý dárek pro milovníky vína a gurmány? U nás máte jedinečnou možnost sestavit si svou vlastní dárkovou sadu přesně podle svých chutí. Vyberte si z široké nabídky kvalitních moravských vín a doplňte je delikatesami dle vašeho gusta.

#ShowMore#

Zahrnujeme výběr těch nejlepších láhví z Moravy, které zastupují klasické chutě a aroma. Od elegantních bílých a hlubokých červených vín, přes osvěžující rosé, až po exkluzivní šumivé lahůdky - naše Dárkové sady vín jsou symbolem sdílení a užívání si života ve své nejlepší podobě.

Víno je baleno v dárkových baleních, tyto sady jsou dokonalým dárkem pro významné jubilea, svátky, nebo jako projev díků a ocenění.

Nechte Dárkové sady vín od nás otevřít bránu k nezapomenutelným momentům, kde každý doušek vypráví příběh a každá láhev přináší lahodné chutě přímo do vašeho poháru. Darujte tato vína těm, na kterých vám záleží, nebo si je dopřejte jako luxusní požitek pro sebe. S našimi Dárkovými sadami vín vždy zvolíte ten nejlepší dárek.

6 položek celkem
Sada bílé pochutiny
470 Kč

Sestavte si svou vlastní dárkovou sadu s bílým vínem! Na našem eshopu máte jedinečnou možnost sestavit si vlastní dárkovou sadu dle svých představ a chutí. Na výběr máte ze tří...

7342/AUR
bílé víno 5 paštik
1 190 Kč

Udělejte radost sobě nebo svým blízkým jedinečným gurmánským balíčkem. Vyberte si jedno lahodné bílé víno a pět paštik z naší vybrané nabídky a vytvořte si balíček přesně podle...

7357/AUR
Dárková sada červené víno a 5 paštik
1 190 Kč

Vyberte si jedno skvělé červené víno a pět lahodných paštik z naší exkluzivní nabídky a vytvořte si svůj vlastní gurmánský balíček. Perfektní volba pro speciální příležitosti...

7354/CAB
2vina 2pastiky
980 Kč

Sestavte si svůj gurmánský balíček!  Vyberte si ze dvou výjimečných pozdních sběrů a dvou lahodných paštik a vytvořte si svůj vlastní gurmánský balíček! Co sada obsahuje:...

7351/CAB
červené víno, bílé víno, hmyz
840 Kč

Zažijte jedinečné gurmánské dobrodružství s naší speciální sadou "Hmyzí výzva", kterou si můžete sami sestavit! Tato exkluzivní kolekce kombinuje dvě lahve vybraného bílého a...

7345/CAB
Dárková sada s červeným vínem
470 Kč

Vytvořte si vlastní dárkovou sadu s vínem podle vašich představ a chutí! Obdarujte své blízké nebo si udělejte radost sami s naší dárkovou krabicí. Vyberte si z pečlivě...

7339/CAB

Dárkové sady vín: Umění darování, které mluví k srdci

V době, kdy hledáme smysluplné způsoby, jak vyjádřit své pocity a uznání k blízkým, se dárkové sady vín jeví jako ideální volba. Nejenže představují symbol elegance a rafinovaného vkusu, ale také nabízejí unikátní zážitek, který zůstane v paměti dlouho po té, co poslední kapka zmizí z poháru.

#ShowMore#

Proč jsou dárkové sady vín tak oblíbené?

1. Univerzálnost: Víno je univerzální dar, který je možné přizpůsobit jakékoli příležitosti, od svatebních oslav přes jubilea až po promoce. Dárkové sady vín mohou být také přizpůsobeny podle osobních preferencí obdarovaného, což z nich činí osobní a promyšlený dar.

2. Edukativní hodnota: Pro milovníky vína nebo pro ty, kteří se teprve snaží pochopit jeho složitý svět, mohou dárkové sady vín sloužit jako vzrušující edukativní nástroj. Sady často obsahují různé odrůdy nebo ročníky, které nabízejí příležitost naučit se více o vínech a jejich jedinečných charakteristikách.

3. Estetická hodnota: Elegantní balení a prezentace dárkových sad vín činí z otevření takového dárku nezapomenutelný okamžik. Krásné dárkové balení dodává daru na výjimečnosti a zvyšuje pocit radosti a očekávání.

4. Sdílení a společenský rozměr: Víno je nápoj, který se nejlépe vychutnává ve společnosti. Dárkové sady vín tedy nabízí příležitost k sdílení krásných chvil s rodinou a přáteli, posiluje vztahy a vytváří nezapomenutelné vzpomínky.

Jak vybrat dokonalou dárkovou sadu vín

Při výběru dárkové sady vín je důležité zvážit několik faktorů, aby dar co nejvíce vyhovoval vkusu a stylu obdarovaného. Zvažte typ vína, které obdarovaný preferuje – bílé, červené, rosé, šumivé, nebo možná posilované víno. Dále je dobré se zaměřit na region, odrůdu hroznů a ročník, které odrážejí kvalitu a specifiku sad.

Navíc, některé sady nabízejí doplňky, jako jsou sommelierské nástroje, sklenice, nebo speciální občerstvení, které doplňují víno a zvyšují celkový zážitek z degustace. Výběr sady, která obsahuje tyto prvky, může dar ještě více obohatit.

Nabídka dárkových sad vín

Dárkové sady vín nabízí více než jen lahodný nápoj; jsou vyjádřením péče, úcty a sdílené radosti. Ve světě plném přechodných trendů a rychle mizejících novinek zůstávají dárkové sady vín časem prověřeným darem, který mluví k srdci a spojuje lidi. Takže ať už oslavujete speciální příležitost, nebo jen chcete ukázat svou vděčnost, dárková sada vín je volbou, která nikdy nezklame.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.
×

Splátková kalkulačka ESSOX