Expedujeme každý den do 11:00. Zítra můžete mít balíček doma.

Polička - pivní sudy 15l

Na této stránce najdete sudy 15l úžasného Pivovaru Polička. Tak na co ještě čekáte, jděte je omrknout. ;-)

#showmore#

Věříme, že jej většina z Vás zná, pivovar zlidověl byť je malý. U tohoto pivovaru si velice velmi vážíme skutečnosti, že u svých piv asi jako jediný uvádí EPM (extrakt původní mladiny), tedy tu důležitou a kdysi povinnou stupňovitost piva. Vaří lahodná pivečka, a to výhradně v nepasteru, což ocení každý labužník. Nedávnou novinkou je pivo Kunhuta, 11° řezaný ležák, moc hezká záležitost.

Známe to pivo už hodně let a nikdy nezklamalo ať už z lahve nebo ze sudu. Doporučujeme!

3 položek celkem
Polička - Otakar 11° - 15L sud piva
690 Kč

Přemysl Otakar II. byl v letech 1253–1278 pátým českým králem z rodu Přemyslovců. V roce 1265 Přemysl Otakar II. založil na obchodní stezce spojující Prahu s moravskými centry...

POL-OTA-15
Polička - Záviš 12° - 15L sud piva
Polička - Záviš 12° - 15L sud piva
Od objednání skladem do 10 dnů (+420 739 606 600)
641 Kč

Záviš z Falkenštejna patřil k rodu jihočeských Vítkovců. Byl milencem a později manželem Kunhuty, vdovy po Přemyslu Otakaru II. Jejich útočištěm se na krátký čas stal hrad...

PO-12-15
Polička - Kunhuta 11° - 15L sud piva
Polička - Kunhuta 11° - 15L sud piva
Momentálně nedostupné (nastavte si hlídání dostupnosti)
567 Kč

Kunhuta Uherská byla vnučkou uherského krále Bély IV. Stala se druhou manželkou českého krále Otakara II., s nímž měla asi 6 dětí. Proslula svou výjimečnou krásou a půvabem. Po...

PO-KU-15

Pivovar Polička

Pivovar Polička je jedním z nejznámějších pivovarů v České republice. S dlouhou tradicí a bohatým dědictvím je to oblíbené místo pro milovníky piva a turisty z celého světa. Tento článek vám přiblíží historii pivovaru Polička, tradiční pivovarské techniky, populární piva, význam pivovaru v komunitě a mnoho dalšího.

Historie pivovaru Polička

#showmore#

Pivovar Polička má bohatou historii sahající až do roku 1547, kdy byl založen. Od té doby se stal jedním z předních pivovarů v regionu a symbolem českého pivovarnictví. Původním. Od té doby pivovar prošel mnoha změnami a modernizacemi, ale stále si udržuje tradiční hodnoty a kvalitu.

Tradiční pivovarské techniky

Pivovar Polička je známý svými tradičními pivovarskými technikami, které se dodržují po staletí. Pivovar využívá pouze nejkvalitnějších surovin, které jsou důkladně vybrány a testovány. Základními ingrediencemi jsou slad, voda, chmel a kvasinky. Tyto suroviny jsou pečlivě kombinovány a zpracovány, aby vytvořily jedinečnou chuť a aroma piva.

Suroviny používané při vaření

Pivovar Polička klade velký důraz na kvalitu a čistotu svých surovin. Slad pochází z nejlepších oblastí, kde se pěstuje ječmen nejvyšší kvality. Voda je získávána z místních pramenů, které jsou známé svou čistotou a mineralizací. Chmel, který dodává pivu charakteristickou hořkost a aromatickou vůni, je pečlivě vybírán a používán v optimálním množství.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.