S DPD expedujeme každý den přijaté objednávky do 11:00. Zítra můžete mít balíček doma.

Kácov - pivo v plechu

Na této stránce najdete piva v plechu z kouzelného Pivovaru Hubertus Kácov. Tak na co ještě čekáte, jděte je omrknout. ;-)

#showmore#

Vodácký pivovar, jak se mu často přezdívá, se nachází na řece Sázava už od roku 1457 a s řekou je neodmyslitelně spjat. Až se tedy někdy budete po Sázavě plavit, tak se taky zastavte, pivovar i piva za to určitě stojí.

Dnes se v pivovaru Hubertus Kácov vaří piva světlá, polotmavá i černá, výčepní, ležáky i speciály, stáčená do sudů, skla, plechovek i Pet lahví. Zajímavostí je určitě pivo světlý ležák s názvem Tři sestry - Pivo Rocku, vytvořený speciálně pro tuto známou hudební formaci v čele s legendárním Lou Fanánkem :-) Další libůstkou je hořký ležák s názvem podle vzniku pivovaru - L.P. 1457 - nutno ochutnat!

3 položek celkem
Pivo v plechu - 9 ležáků
+ Dárek zdarma
445 Kč

Dárková sada piv v plechu - 9 ležáků Sada obsahuje výběr 9 skvělých různých ležáků v plechu z českých pivovarů - dárek pro pivaře milujícího české ležáky!

SA-9P-LE
Kácov Hubertus - 0,5L plech
26 Kč

Světlý ležák Prémium je vlajkovou lodí pivovaru Hubertus Kácov. Vyznačuje se příjemnou výraznou hořkostí, plnou chutí a vynikající pěnivostí. Nižší prokvašení zajišťuje hlavně...

630
plechovkove pivo
+ Dárek zdarma
Plechovkové pivo
Momentálně nedostupné (nastavte si hlídání dostupnosti)
555 Kč

6 plechovek 0,5l ve dřevěné dárkové bedně. Tímto hezkým dárkem zaručeně potěšíte každého pivaře. Snadno přenositelné.

DR-6-PL

Historie a vývoj pivovarnictví v Kácově

Pivovarnictví v Kácově má dlouhou tradici, která sahá až do 14. století. V průběhu staletí se zde rozvíjela řemeslná výroba piva a Kácov se stal známým místem pro milovníky pivní kultury. V 19. století byl pivovar přestavěn a modernizován, což umožnilo zvýšení produkce a rozšíření sortimentu.

#showmore#

Pivní tradice a řemeslná výroba piva v Kácově

V Kácově se dodnes dodržují tradiční pivní postupy, které se předávají z generace na generaci. Pivovarníci dbají na detaily a věnují pečlivou pozornost každému kroku výroby. Ruční zpracování a přírodní procesy zajišťují, že každá várka piva je jedinečná.

Kvalitní suroviny a ruční zpracování

Pivovar Hubertus Kácov klade velký důraz na kvalitu surovin. Používá se výhradně vybraný ječmen, který se pěstuje v okolí Kácova, a chmel, který dodává pivu charakteristickou hořkost a aroma. Všechny ingredience jsou pečlivě vybírány a kontrolují se, aby se zajistila konzistentní kvalita piva.

Výběr pivních stylů a unikátní receptury

Pivovar Hubertus Kácov nabízí široký výběr různých pivních stylů, které uspokojí různé chutě a preference. Od světlých ležáků až po tmavá piva s bohatou chutí, zde si každý pivní milovník najde to své. Unikátní receptury, které využívají tradiční postupy, dodávají pivům Pivovaru Kácov jejich charakteristický profil.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.
×

Splátková kalkulačka ESSOX