S DPD expedujeme každý den přijaté objednávky do 11:00. Zítra můžete mít balíček doma.

Beskydský pivovárek - pivo v Pet

Na této stránce najdete PET lahve z horského Beskydského Pivovárku. Tak na co ještě čekáte, jděte je omrknout. ;-)

#showmore#

Beskydský pivovárek v Ostravici byl založen v roce 2012 a první zde uvařené pivo bylo vystaveno v roce 2013. Jejich pivo je stoprocentně přírodní, to znamená, že ho vyrábí pouze z přírodních surovin.

Splňuje kritéria tzv. Reinheitsgebotu, německého zákona nejvyšší čistoty piva z roku 1516, podle něhož jsou jediné povolené ingredience k výrobě piva slad, chmel, voda a kvasnice. Používají věhlasný hanácký slad a nejlepší žatecký chmel. To je to, co dělá české pivo českým pivem. A může být pro české pivo vhodnější voda, než je ta z beskydských horských bystřin? Při pití jejich piva uslyšíte a ucítíte zurčení potůčku vysoko v horách, který zrovna minula kmotra liška, aby popřála samotám na kopcích spokojenou dobrou noc.

3 položek celkem
Beskydská 11 Pet
97 Kč

Pouze čistá voda z beskydských hor, ječný slad a české chmely jsou obsaženy v našem Beskydském ležáku.

BE-11-PET
beskydsky boruvkovy
Beskydský ležák 12° Borůvkový - 1l Pet
Momentálně nedostupné (nastavte si hlídání dostupnosti)
109 Kč

Osvěžující modrofialový ležák s chutí borůvek.

BE-BO-PET
Beskydská 12 Pet
Beskydský ležák 12° typu ALE - 1l Pet
Momentálně nedostupné (nastavte si hlídání dostupnosti)
94 Kč

Beskydská dvanáctka je svrchně kvašené pivo, chmelené ve čtyřech fázích, vyznačující se vyšší hořkostí. Ideální k letnímu osvěžení.

2961

Beskydský Pivovárek

Beskydský Pivovárek je pivovar, který byl založen v roce 2012 v malebné obci Ostravice, ležící v krásných Beskydech v České republice. Pivovar se pyšní bohatou historií, lahodnými pivy a zapojením do místní komunity. Jeho kvalitní piva si získala ocenění jak na místní, tak i mezinárodní úrovni. Připojte se k nám na tomto dobrodružství ochutnávání výjimečných piv a objevování tajů jejich výroby.

#showmore#

Historický původ Beskydského Pivovárku

Beskydský Pivovárek se může pyšnit bohatou historií, která sahá až do dávné minulosti. Tradice vaření piva v této oblasti se datuje již několik staletí. Místní obyvatelé využívali kvalitních surovin, jako je voda ze zdejších horských pramenů a vybrané slady, aby vytvořili vynikající pivo. Tato tradice byla předávána z generace na generaci, až se nakonec v roce 2012 zrodil Beskydský Pivovárek.

Umístění a založení Beskydského Pivovárku

Beskydský Pivovárek se nachází v malebné obci Ostravice, která leží v údolí mezi vrcholy Beskyd. Tato lokalita poskytuje ideální podmínky pro výrobu kvalitního piva. Pivovar byl založen v roce 2012 skupinou nadšených pivovarských odborníků, kteří chtěli obnovit starou pivovarskou tradici v této oblasti. Od svého založení se stal oblíbeným místem jak pro místní obyvatele, tak i pro návštěvníky z celého světa.

Ocenění a uznání

Beskydský Pivovárek získal za své vynikající pivo několik ocenění a uznání jak na místní, tak i mezinárodní úrovni. Jeho piva byla oceněna za jejich vynikající kvalitu, chutě a inovativní přístup k vaření piva. Tato ocenění potvrzují snahu a vášeň pivovaru pro dosažení nejvyšší úrovně pivovarského řemesla.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.
×

Splátková kalkulačka ESSOX