Expedujeme každý den do 11:00. Zítra můžete mít balíček doma.

Pardubice - lahvové pivo

Na této stránce najdete piva v lahvích z ukotveného Pivovaru Pardubice. Tak na co ještě čekáte, jděte je omrknout. ;-)

#showmore#

Vlajkovou lodí pivovaru Pernštejn Pardubice je bezesporu speciální tmavá 19° Pardubický Porter, která se vaří již od roku 1890. Dále pivovar produkuje světlé a polotmavé výčepní pivo, 11° Vilém, 12° Premium, 13° Granát, 14° Taxis, Nealko a v sudech pak ještě Hořký Prémium a 13° Kvasňák.

Historie pivovaru se ale datuje už do 14. století. V roce 1491 pak koupil Pardubice Vilém z Pernštejna a na počátku 16. století se začal pivovarnictvím intenzivně zabývat. V té době byly v Pardubicích dokonce 4 pivovary (farní, obecní, zámecký a městský). Pardubice tedy asi můžeme nazývat městem piva!

Výše zmíněnou 19° Porter obsazujeme do většiny našich dárkových balení piva, vhodných jako nejlepší dárek pro pivaře.

 

4 položek celkem
Pardubický Porter 19°
Pardubický Porter 19°
Momentálně nedostupné (nastavte si hlídání dostupnosti)
29 Kč

Legendární Porter, který plně dostává své pověsti. Originální 19° tmavé pivo připravované podle originální receptury z roku 1891.

PAR-PORT-05
Pernštejn 11° Vilém
Pernštejn 11° Vilém
Momentálně nedostupné (nastavte si hlídání dostupnosti)
19 Kč

Pernštejn 11° Vilém, světlý ležák, je pivo plné sladové chuti, zářivě zlatého vzhledu a bohaté pěny. Pečlivě vybrané suroviny zaručují říz, chmelovou hořkost a příjemnou vůni....

PER-11-05
Pernštejn Premium 12°
Pernštejn Premium 12°
Momentálně nedostupné (nastavte si hlídání dostupnosti)
18 Kč

Originální receptura světlého ležáku předávaná sládky po celou dobu historie pivovaru. Ležák Pernštejn Premium je vařen z nejkvalitnějších českých surovin. Jde o hluboce...

PER-12-05
Pernštejn 14° Taxis
Pernštejn 14° Taxis
Momentálně nedostupné (nastavte si hlídání dostupnosti)
22 Kč

Pardubický Taxis je speciální vícestupňové pivo, které díky jeho chuti lze označit za opravdu výjimečné. Náš sládek jej vaří podle vlastní receptury od roku 2011. Navazuje na...

PER-14-05

Pivovar Pardubice

Pivovar Pardubice je jednou z nejznámějších a nejoblíbenějších pivovarských destinací v České republice. Tento historický pivovar láká návštěvníky z celého světa svou bohatou historií, unikátními recepturami a skvělým pivem. Pokud jste milovníkem piva a chcete zažít autentickou českou pivní kulturu, Pivovar Pernštejn je ideální volbou

#showmore#

Počátek pivovaru Pardubice

Historie pivovaru Pardubice sahá až do roku 1871. Od svého počátku pivovar sloužil jako důležitý producent piva pro region Pardubice. Od té doby se pivovar Pardubice postupně rozrůstal a modernizoval, a to díky neustálému zlepšování svých technik a investicím do nového vybavení. Dnes je pivovar Pardubice jedním z předních producentů piva v České republice.

Vaření piva

Proces vaření piva v pivovaru Pardubice je pečlivě kontrolován a sledován, aby byla zachována vysoká kvalita. Pivovar využívá kombinaci tradičních postupů a moderní technologie, aby dosáhl optimálního výsledku. Každý krok vaření, včetně zahřívání sladového extraktu, chmelování, kvašení a zrání piva, je pečlivě prováděn pod dohledem zkušených pivovarských mistrů.

Podíl na kulturním dění

Pivovar Pardubice je dlouhodobě spjatý s českou pivní kulturou a má významný podíl na jejím rozvoji. Své pivovarnické znalosti a zkušenosti předává dalším generacím, aby se tradice vaření piva uchovala a rozvíjela. Pivovar Pardubice také podporuje různé pivní festivaly a akce, které přispívají k popularitě českého piva a jeho rozšíření po celém světě.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.