S DPD expedujeme každý den přijaté objednávky do 11:00. Zítra můžete mít balíček doma.

Pivovar HAUSKRECHT - pivo v Pet

Na této stránce najdete piva v PET lahvích z kamarádského Pivovaru HAUSKRECHT. Tak na co ještě čekáte, jděte je omrknout. ;-)

#showmore#

Brněnská pivovarnická společnost byla založena třemi kamarády, které dohromady svedlo nadšení pro neobyčejné pivo. Rychle se shodli na tom, že neobyčejné pivo by mělo být vařeno neobyčejným sládkem v neobyčejném pivovaru. Jejich touhu po takovém pivu jen posílila vlna malých řemeslných pivovarů (craft breweries), která se po roce 2010 převalila přes oceán do staré Evropy. Po několika letech hledání vhodného industriálu, v němž by se inovativní duch tradičního českého řemesla cítil jako doma, padla volba na trochu tajemnou budovu na Porážce v areálu bývalých brněnských jatek, která byla postavena v roce 1899.

2 položek celkem
hauskrecht 11 pet
88 Kč

Slova sládka Petra Hauskrechta: „Dal jsem si za cíl uvařit poctivou jedenáctku, která osloví a udělá radost. Vařím ji klasicky na dva rmuty, přidávám žatecký chmel, slady...

HA-11-PET2
hauskrecht brnenska 12
Hauskrecht - Brněnská 12° - 1l Pet
Momentálně nedostupné (nastavte si hlídání dostupnosti)
92 Kč

Slova sládka Petra Hauskrechta: „Řekl bych královna mezi pivy. Uvařit dobrou dvanáctku, to je malá maturita pro každého sládka. Cílem Brněnské 12 není udivit ani překvapit, jen...

PH-12-PET

Pivovar HausKrecht

Pivovar HausKrecht je jednou z nejprestižnějších pivovarských firem v České republice. Jeho bohatá historie a oddanost kvalitě zaručují vynikající pivo pro milovníky tohoto nápoje. Tento článek nám představí Pivovar HausKrecht, jeho unikátní techniky vaření a rozmanité piva, která nabízí.

#showmore#

Vaření Piva

Proces vaření piva v Pivovaru HausKrecht je pečlivě kontrolovaný a vyžaduje mistrovství. Začíná se výběrem nejlepších surovin, včetně vysoce kvalitního ječmene, chmele a vody. Vaření začíná smícháním vody s ječmenem, který se pak podrobuje dlouhému procesu kvašení a zrání. Tento tradiční postup je jedním ze základních pilířů kvality Pivovaru HausKrecht.

Unikátní Chuť

Jedním z hlavních rysem piv z Pivovaru HausKrecht je jejich jedinečná chuť. Pivovarníci se zaměřují na použití nejlepších surovin, které dodávají pivu charakteristické aroma a výraznou chuť. Pivovar HausKrecht se také pyšní používáním tradičních postupů vaření, které umožňují vyniknout každému pivnímu stylu.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.
×

Splátková kalkulačka ESSOX