S DPD expedujeme každý den přijaté objednávky do 11:00. Zítra můžete mít balíček doma.

Rohozec - pivní sudy 30l

Na této stránce najdete piva v soudku 30l z rájského Pivovar Rohozec. Tak na co ještě čekáte, jděte je omrknout. ;-)

#showmore#

Božské pivo z ráje! Trocha nadsázky, ale pivovar Rohozec je skutečně z Českého ráje, nachází se v Malém Rohozci nedaleko Turnova.

Jeho vznik se datuje do roku 1850, kdy jej založil Ferdinand Unger. V současnosti, od roku 2004, jej vlastní společnost PIVOVAR ROHOZEC a.s. Tradiční a poctivý způsob vaření piva byl naštěstí zachován.

Rohozecká piva se vaří z chmele typu žatecký červeňák, českých sladů plzeňského typu pěstovaných v okolí pivovaru a hlavně vody z vlastních pramenišť z Vazoveckého údolí.

Piva z produkce pivovaru Rohozec zaznamenávají úspěchy ve spoustě degustačních soutěžích.

Kdo jste ještě neměli tu čest ochutnat rohozecké pivo, neváhejte a učiňte tak - třeba zde - jsou součástí všech našich ochutnávkových, degustačních a dárkových balení.

4 položek celkem
Rohozec Skalák 11° - sud 30L
1 390 Kč

Tradiční ležák s bohatou pěnou, vyváženou plností a lahodně hořkou chutí, která pobízí k dalšímu napití. Vhodná pro chvíle zábavy s přáteli a kamarády, při grilování masa či ryb.

ROH-SKA-30
Rohozec Podskalák - 30L sud piva
Rohozec Podskalák - 30l sud piva
Na objednávku (nastavte si hlídání dostupnosti)
1 240 Kč

Pivo se svěží chutí a lehkou hořkostí, která příjemně osvěží a zažene každou žízeň. Nejvhodnější je po těžké práci, či náročném sportovním výkonu. Optimálně doplní ztracené...

RO-PO-30
Rohozec 11° řezaná - 30L sud piva
Rohozec 11° řezaná - 30l sud piva
Na objednávku (nastavte si hlídání dostupnosti)
1 370 Kč

Jedenáctka řezaná v sobě snoubí přednosti tradičního světlého ležáku a typického tmavého piva. Je seřezáno pod dozorem sládka přímo v pivovaru a v optimálním poměru tak, aby...

ROH-REZ-30
Rohozec Ypsilon - sud 30L
Rohozec Ypsilon - sud 30l
Na objednávku (nastavte si hlídání dostupnosti)
1 330 Kč

Výčepní pivo, vařené tradičním českým postupem se třemi dávkami chmele, kvašené v otevřených kvasných kádích, a dochmelované zastudena čtvrtou dávkou speciálního chmele pro...

RO-Y-30

Pivovar Rohozec

Pivovar Rohozec je známý svou bohatou historií a tradicí. Již od svého založení v roce 1850 se pivovar zaměřuje na výrobu vysoce kvalitního piva s využitím tradičních postupů. Pivovar Rohozec se může pochlubit dlouhým seznamem ocenění za své vynikající pivo a stal se oblíbeným cílem milovníků piva z celého světa.

#showmore#

Vznik piva

Při vaření piva v pivovaru Rohozec se používají pouze nejkvalitnější suroviny. Hlavními složkami piva jsou slad, voda, chmel a kvasnice. Každá složka má významný vliv na konečnou chuť a kvalitu piva. Vaření začíná procesem míchání sladu s vodou, který se nazývá míchání. Tímto procesem se uvolňují cukry ze sladu, které jsou následně kvašeny kvasnicemi. Kvasnicová fermentace přeměňuje cukry na alkohol a oxid uhličitý, čímž vzniká alkoholický nápoj.

Chuť piva

Pivovar Rohozec je známý především svou řadou tradičních českých piv, jako je světlý ležák, polotmavý ležák a tmavý ležák. Tyto piva jsou vařena podle tradičních receptur a používají se při jejich výrobě pouze kvalitní suroviny. Díky tomu mají výbornou chuť a aroma, které si získává srdce pivních znalců.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.
×

Splátková kalkulačka ESSOX