S DPD expedujeme každý den přijaté objednávky do 11:00. Zítra můžete mít balíček doma.

Dárek pro muže

Nejlepší dárky pro muže?

Nejlepší dárky pro muže? Také pravidelně řešíte, jaký vybrat dárek pro muže? Nesmrtelná kombinace – pivo a slané dobroty. Přichází na řadu darovat zážitek!

.
.
.
.

 

Narozeniny, svátek, Vánoce, výročí – kolikrát za rok si lámete hlavu s tím, co darovat nějakému muži ve vašem okolí? Čím ho potěšit, když už všechno má? Odpověď je přitom tak jednoduchá. Nejlepším dárkem pro muže je totiž pivo.

Jistě jste se už někdy slyšeli a zamýšleli se nad tím, že zážitkové dárky jsou obvykle lepší než materiální. Takovým zážitkem, který darujete příteli, manželovi, tatínkovi, dědečkovi či kamarádovi, může být degustace vynikajících českých piv.

Navštivte kategorii Dárky pro muže.

Pivní dárek pro muže, který zaručeně potěší

Mezi pivní dárky pro muže by se dala zařadit i pivní koupel, pivní kosmetická sada nebo oblečení s pivním potiskem. Nejlepší volbou je však přímo samotné pivo. K narozeninám se pochopitelně nehodí darovat obyčejnou basu, jděte na to originálněji a darujte raději dárkový ochutnávkový balík.

V plechu, nebo ve sklenici, to už je jen na vás. Co byste řekli například na dárkový ochutnávkový balík s výběrem 20 špičkových ležáků a speciálů? Mezi pečlivě vybranými pivy najdete třeba spodně kvašený světlý Rohozec 13°, černé pivo Primátor 24° Double, Postřižinské Francinův ležák, Bakalář medový speciál, Rebel sváteční speciál nebo Chodovar zámecký speciál. Obdarovaný bude mít možnost ochutnat piva z mnoha českých pivovarů, která si běžně nekupuje. Možná ale začne, protože některá piva chuťové buňky tak omámí, že si je bude chtít pořídit znovu.

Nesmrtelná kombinace – pivo a slané dobroty

Komplexní degustační zážitek pak představují balíčky piva a slaných chuťovek od regionálních výrobců. Arašídy, tradiční české brambůrky s nejrůznějšími příchutěmi, smažené kroužky nebo trvanlivé sýrové tyčinky jsou k pivům vynikající volbou.

Takový degustační balíček potěší opravdu každého muže. Sám by si ho nekoupil a o tom přece dárky mají být. Udělejte radost kvalitními českými pivy z malých a středních minipivovarů.

Také pravidelně řešíte, jaký vybrat dárek pro muže?

Ať už je to tatínek, rybář nebo myslivec, většinou už všechno má.

A co když se jedná o dárek pro muže k 30tinám, 40tinám, 50tinám,...?

Pokaždé je třeba zapojit představivost a vymyslet něco originálního - nějaký speciální dárek

A protože už muži většinou všechno, co potřebují mají, přichází na řadu darovat zážitek!

 

Zážitkové dárky potěší každého muže a pokud má rád pivo, je vyhráno!

 ochutnavka-piv

 

Dárkový balík plný zážitků ze špičkových piv a k tomu pochutiny k pivu... no není to lepší než ponožky? :) Další inspiraci naleznete v kategorii dárkových balení piva.

 

Jestliže se v pivovarech neorientujete a chcete rovnou speciálně sestavený dárkový balík, zde je výběr ověřených dárkových balení pro muže.

 

 

Výběr z fotek šťastných mužů :)

 

dárek pro muže

 

Super mix, mamča mně udělala radost!

Tom

 

K utopencům pivko přijde vhod. Škoda, že jich není víc... :)

Zdeněk

 

Pivo mám rád a je to na mě doufám znát.
Častokrát, k vám přijdu pivo objednat.
Zvonky štěstí, už slyším přepravce, jsem rád.

Jiří

 

Doprava pivních dárků až do domu.

Máte několik možností, jak pivní dárek pro muže rychle a bezpečně získat:

1. Můžete si v objednávce vybrat osobní odběr zdarma na naší prodejně na adrese Zlechov 95.
2. Zásilku Vám přiveze přepravce kdekoliv si řeknete od 69 Kč.
3. Přepravce je z naší strany prověřený aby vešekeré zásilky přivezl v tom nejlepším možném stavu
4. Předem vám zavolá na Váš mobil. 

 

 

Pivní speciály

Máte rádi pivní speciály, třeba Porter?

porter

Například toto tmavé speciální pivo má obsah alkoholu 8%. Sbírá jedno ocenění za druhým a věřte, že vám bude stačit jedno...
i ženy ho milují! :)
V nabídce máme i silnější speciály a v balíku naleznete celou řadu českých poctivých skvostů. Příchutě karamelu, sušených švestek, čokolády nebo jemně chlebovou chuť... na své si přijde každý milovník dobrého piva. 

 

Zobrazit dárková balení piva

 dárky pro chlapy 

ZOBRAZIT DÁRKOVÁ BALENÍ PIVA

Zobrazit Dárky pro muže

 

Objevte magii zážitkového dárku v podobě českých piv z malých pivovarů

Hledáte ten správný dárek pro muže ve svém životě? Ať už se blíží narozeniny, výročí nebo jiná významná událost, výběr ideálního dárku pro vašeho chlapa může být náročný. Mnoho lidí často sáhne po klasických dárcích jako kravatách, pánských parfémech či technických vychytávkách. Avšak co když byste mohli obdarovat svého blízkého něčím skutečně výjimečným, něčím, co zůstane v paměti na dlouho?

Zde přichází na scénu zážitkový dárek pro muže - dárkové balení českých piv od malých, autentických pivovarů. Ale proč právě takový dárek?

  1. Něco pro opravdového muže: Pivo a muži - spojení, které je nerozlučné po staletí. A pokud hledáte dárek, který by vyjádřil upřímný zájem o vkus a preference muže, pak pivo od malých pivovarů je skvělou volbou.

  2. Nejen další dárek, ale zážitek: Místo dalšího "věcného" dárku můžete darovat nezapomenutelný zážitek. Degustace speciálních piv, objevování nových chutí a sdílení příběhů za každým lahodným douškem.

  3. Podpora malých a lokálních pivovarů: V dnešní době, kdy je mnoho produktů masově vyráběno, je skvělé podpořit malé podnikatele. Dárek z malého pivovaru není jen obyčejným darem, ale také podporou místní komunity a řemesla.

V závěru, pokud toužíte po dárku pro muže, který je autentický, originální a zároveň plný smyslu, dárkové balení českých piv je bezkonkurenční volbou. Není to jen něco, co muži obdrží, ale také něco, co prožije. A v konečném důsledku, není to právě to, co dělá dárek pro muže tak zvláštním?

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.
×

Splátková kalkulačka ESSOX